#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#614CapaciEen moderne design stalamp met 3 spotjes en gechromeerde arm, onderaan gemerkt.
#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#303Een 18e eeuws polychroom Delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.
An 18th-century polychrome Delft paper plate with floral decoration. Small restorations on the edge.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206ChesterfieldEen set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
#323Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een piquefleurs gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
A lot of 3 art deco earthenware pieces consisting of a flower frog marked Bergen, a carafe marked Coceram, and a small jug from Dubois.No longer availableDim. h 24Estimate: € 40 / 60 -
#56Een vintage minimalistisch ladenkastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.
A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs.No longer availableDim. h 57 x l 80 x d 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#695Een gevarieerd lot serveerbestek van verzilverd metaal, sommige met benen uiteinden, een aantal in origineel etui.
A varied lot of silver-plated metal serving cutlery, some with bone handles, some in original case.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
#27Een verguld bronzen tafelbel met opschrift “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handvat in hoofdvorm en strijdtafereel in het decor. Ca. 1880, Nederland.
A gilded bronze table bell with the inscription “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handle in the form of a head and battle scene in the decor. Approx. 1880, Netherlands.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 60 / 80