Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.

Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.

Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.
SKU: 2510160002.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #760

    Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #789

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #764

    Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.

    Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #759

    Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #770

    Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.

    Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.
    No longer available
    Dim. Ø 67 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #769

    Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.

    Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #810

    Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.

    Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.
    No longer available
    Dim. 91 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #400

    Een naaitafeltje en een lessenaartje.

    Table d’ouvrage et un pupitre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #758

    Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.

    Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #809

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #409

    Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.

    Bibliothèque à deux corps en acajou.
    No longer available
    Dim. 200 x124 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #395

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #255

    Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.

    Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.

    Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #795

    Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.

    Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #270

    Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.

    Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #780

    Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.

    Table ronde en acajou sur tripode central.
    No longer available
    Dim. Ø: 98 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #265

    Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.

    Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #794

    Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.

    Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #768

    Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.

    Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #315

    Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.

    Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.
    No longer available
    Dim. 115 x 92 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #305

    Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.

    Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #744

    Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.

    Buffet en chêne de style rustique.
    No longer available
    Dim. L. 160 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #354

    Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #93

    Drie ingelijste miniaturen. Een met een portret van Napoleon, één met een jonge Duitse officier (gebarsten) en één reproductie van een damesportret.

    Trois miniatures encadrées. L’une représentant Napoléon, une deuxième un jeune officier allemand, la dernière une reproduction d’un portrait de jeune femme.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #39
    Petrus Mertens
    Period: 1919 - 1986

    “Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #235

    Een drie rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een strik. (één rij te herstellen).

    Collier de perles à trois rangées et un pendentif en or jaune 18 ct en forme de noeud (une rangée à réparer)
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
  • #598

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Louis XV aux pendeloques en cristal. Huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #138

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #590
    Ecuador

    “L’albatros des Galàpagos”. Een halssnoer met hanger en een broche van 925 ‰ zilver bezet met spondylus.

    “L’Albatros des Galapagos”. Un collier et pendentif et un bracelet en argent 925‰ sertis de spondylus.
    No longer available
    Dim. 54,40 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #79
    Joe Van Rossum
    Period: °1940

    “Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 63 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #393
    Val St. Lambert

    Een vaas van lichtgroen en een schaal van donkergroen kristal. Beide gemerkt.

    Vase en cristal vert clair et un plat en cristal vert foncé. Les deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een zittende Boeddha van gesculpteerd steen op houten sokkel.

    Bouddha assis en pierre sculptée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #547

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #726

    Ovale tafel van mahoniehout. Vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw maar tafelblad vervangen.

    Table ovale en acajou. Quatre pieds tournés aux étranglements. XIXe siècle, tablette remplacée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een lot van zeven gepolijste fossielen van Orthoceras (Mollusk).

    Lot de sept fossiles polis d’orthocères (mollusque).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More