Similar lots by type
-
#801
Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas.
Miroir vénitien en verre taillé et gravé.No longer availableDim. 115 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#789
Een schouwspiegel in verguld en zwartgepatineerde lijst.
Trumeau en bois doré et noirci.No longer availableDim. 95 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#802
Een mahoniehouten psychespiegel.
Psyché en acajou.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#488
Een karakterpop met een porseleinen hoofd, handen en voeten. Gemerkt: Christine Orange en genummerd 1199/1500. Linkerhand gebroken.
Poupée de caractère à tête, mains et pieds en porcelaine. Marque: Christine Orange et numérotée 1199/1500. Main gauche cassée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#516Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 263 x 189 cmEstimate: € 40 / 60 -
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80 / 100 -
#196
Een gebeeldhouwde Bretoense eetkamer, bestaande uit een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en drie paneeldeuren met opengewerkte karrenwielmotieven in het door figuren gedragen opzet; een smalle bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en een lade in de gordel, een verlengbare tafel (zonder verlengbladen) en zes stoelen met gecanneerde zit. (Twee te vervangen).
Salle à manger bretonne en chêne sculpté comprenant un buffet à deux corps, le bas à deux portes pleine, le haut porté par des personnages sculptés et ouvrant à trois portes ajourées, un vaisselier étroit, le bas à deux portes pleines et un tiroir en ceinture, une table allongeable (sans allonges) et six chaises aux sièges cannées (deux cannages à remplacer. France, vers 1900.No longer availableDim. 230 x 165 x 60 en 205 x 110 x 48 cm tafel 75 x 128 x 114 cmEstimate: € 600 / 800 -
#461
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Donkere ogen. Oude kleding.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux foncés. Anciens vêtements.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#531
Een hoge balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Oude restauratie aan de rand.
Haut vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Ancienne restauration au bord supérieur.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#186
Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou, le dessous à trois tiroirs et le dessus à deux portes vitrées aux lattes.No longer availableDim. 225 x 98 x 49 cmEstimate: € 250 / 400 -
#175
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300 / 400 -
#690
Een klein bureautje met twee kleine gevitreerde deurtjes. Jaren ‘20.
Petit bureau ouvrant à deux petites portes vitrées. Années ‘20.No longer availableDim. 103 x 90 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux perles.No longer availableDim. 9,59 gEstimate: € 900 / 1000 -
#398
Een lot van drie oude haardketels, waarvan twee van geel en één van rood koper.
Lot de trois chaudrons dont deux en cuivre jaune et un en cuivre rouge.No longer availableDim. Ø: 40 & 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#443
Een kleine zittende Boeddha van messing.
Petit Bouddha assis en laiton.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 35