#133Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#402Friedensreich HundertwasserEen reproductie. Mooi ingelijst.
#288Goebel, Germany“Little tailor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308.
#360Een kleine notenhouten hangvitrine in Hollandse stijl.
#390Een piëdestal van beige marmer.
#364Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
#44“De Klokkengieters”. Gravure.
Assiette décorative en porcelaine à décor famille-noire de pivoines et d'un chien Fo. Avec cachet en bas. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#343Een lot monografieën:- “Luc Peire”- “A. Vermeire”- “Rene De Coninck”- “Willy Kreits”- “Nadin Lundahl”- “Gustaaf Wappers”- “Willem Parels”- “Leon smets”- “Albijn Van de Abeele”
De nombreuses monographies: - Luc Peire - A. Vermeire - Rene De Coninck - Willy Kreits - Nadin Lundahl - Gustaaf Wappers - Willem Parels - Leon smets - Albijn Van de Abeele.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#606Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Table anglaise à deux abattants.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#131Hermes, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 180