Other lots in this auction
-
#662Twee verschillende rieten manden waarvan één met lederen handvat.
Deux paniers en osier différents, un avec une anse en cuir.No longer availableDim. l: 42 & 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#699“Abstracte dieren”. Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Animaux abstraits . Quelques dessins à l'encre sur papier. Signé et daté 93.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Goebel, Germany“Weary wanderer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204.
Weary wanderer . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 204.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60 / 890 -
#85Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,10 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 24,90 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#90Een 18 karaats wit gouden ketting en 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale granaat van +- 5 ct.
Une chaîne en or blanc 18 carats et un pendentif en or jaune 18 carats sertis d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de + - 1 ct. Et d'un grenat central de + - 5 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#692“Vlakken in lijnen”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Avions en lignes . Encre sur papier. Signé et daté 74.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.No longer availableDim. 91 x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#557Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken, vogels en leeuwenkoppen.
Un vase en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré de dragons, d'oiseaux et de têtes de lion.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 320 / 360 -
#113Een lot zilver bestaande uit 12 oestervorkjes, keuren van Stellamans, 8 oestervorkjes met Franse keuren 2de gehalte en vier stuks voorsnijbestek met o.m. keuren voor 800/1000.
Un lot d'argent composé de 12 fourchettes à huîtres, poinçons de Stellamans, 8 fourchettes à huîtres poinçonnées françaises, deuxième titre et quatre couverts de prédécoupe poinçonnés 800/1000.No longer availableDim. 400 g vorkjesEstimate: € 50 / 80 -
#74R. Vermeylen“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#452Kunichika ToyoharaPeriod: 1835 - 1900“Babysitting”. Een Japanse houtsnede. Met zegel van het jaar van de os. Gesigneerd. Uitgegeven 1865.
Baby-sitting . Une gravure sur bois japonaise. Avec le sceau de l'année du bœuf. Signé. Publié en 1865.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
Swarovski“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120


