Other lots in this auction
-
#194Een lot van twaalf antieke glazen fluitglazen, waarbij elf met Franse lelie, zes kristallen champagneglazen met ‘2000’ in de voet en een geslepen kleurloze karaf.
Lot de douze flûtes à champagne anciennes dont onze décoré d’un lys français, six verres à champagne en cristal inscrits “2000” dans le pied et une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 25, 26 & 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Een beukenhouten schildersezel.
Un chevalet en bois de hêtre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#307Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.No longer availableDim. L. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#685Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30 / 40 -
#392Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.
Sérigraphie, Collection Stuyvesant. Jean Dewasne.No longer availableDim. 30 x 53 cmEstimate: € 65 / 75 -
#200Een 18 karats wit gouden halssnoer bezet met 658 briljanten en diamant markiezen en princesses waarvan de hanger in druppelvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 5,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats serti de 658 diamants et diamants marquises et princesses, dont le pendentif est serti en forme de goutte avec un poids combiné de + - 5,50 ct.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 4400 / 4600 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamantbaguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en twee grijze parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. Et deux perles grises.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#46Een oude hutkoffer. Slot verwijderd. In goede staat.
Un vieux coffre. Serrure enlevée. En bon état.No longer availableDim. 33 x 78 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een vierdelig koffie- en theestel van wit porselein, waarbij de schenkkannen met afneembare verzilverde warmhouders. Deksel van de koffiekan manco. Afwijkende modellen.
Un service à café et à thé en quatre parties en porcelaine blanche, avec les pichets avec réchauds amovibles en métal argenté. Le couvercle de la cafetière est manquant. Différents modèles.No longer availableDim. h: 7 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6Een grote plantenstaander van gedreven messing, gedecoreerd met bloemen en leeuwenkoppen met ringen.
Un grand support de plante en laiton ciselé décoré de fleurs et de têtes de lion avec anneaux.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#251“Auf Reisen”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Beck’.
Auf Reisen . Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée au dos Beck .No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#168Delvaux, BruxellesEen portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 320 / 360


