#241
Twaalf messen met zilveren handvat. In etui.
#471
Een balustervaas van Chinees porselein, gedecoreerd met een scène aan het Keizerlijke hof in een cartouche, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
#676
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#273
Un lot de poterie composé d'un vase amphore à décor floral, d'une assiette décorative de Quimper, d'un vase en poterie de Gouda (De Olde Kruyk) et d'un pot avec couvercle en grès de Bergen (Armogrès).No longer availableDim. h: 14 - 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#532Didier MaghePeriod: °1959
#283
Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#595
Een lot schelpen, zeesterren, en zeeëgels. 13 stuks.
#631Val St. Lambert
Een vaas van mauve gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#497
Een etnisch bronzen beeld.
#620
Een wasberenpak. Carnavalskostuum.
#558
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
#298
Une lampe de table en métal de style Art Nouveau avec un abat-jour en verre teinté en forme de fleur, portée par une figure féminine avec un abat-jour.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 150