Similar lots by type
-
#546
Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200 / 300 -
#378
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.
Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#804
Een gebeeldhouwde regulateur met bladermotief.
Un régulateur sculpté et motif de feuilles.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#811
Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.
Une horloge murale en bois à cadran en émaille et chiffres romains, flanqué de deux colonnes torsadées.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#821
Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.
Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#148
Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.
Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.No longer availableDim. 65 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#789
Een Engelse staande klok met een gebeeldhouwde kap. Met rood marmeren wijzerplaat en gewichten.
Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.No longer availableDim. h: 212 cmEstimate: € 200 / 280 -
#153Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#314
Een houten regulateur. Met sleutel.
Un régulateur en bois. Avec clé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#807
Een regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#536J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#784A. Trotter, Jedburgh
Een staande klok in eikenhouten kast, de wijzerplaat met bloemen en en handgeschilderd landschapsdecor. XIXe eeuw. Met sleutel en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne, le cadran est peint à la main de fleurs et paysage. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#267Jaeger-Lecoutre
Een metalen tafelklokje met vergulde wijzerplaat. Gemerkt.
Une petite horloge de table à cadran doré. Porte une marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#815
Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#397
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#507
Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
Une statue africaine fétiche en bois et clous.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#189
“Herenportret met blauw-groene jas circa 1830.” Olieverf op doek.
”Portrait d’homme au manteau vert-bleu vers 1830”. Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 75 cmEstimate: € 220 / 300 -
#351
Een gietijzeren sierschild met een slagveldscène en heraldische symbolen in reliëf. Onderaan beschadigd. We voegen er een opengewerkte schaal, eveneens van gietijzer, aan toe.
Un bouclier de décoration avec blason en fonte, représentation d’une scène de bataille et symboles héraldiques en relief. Dégât en dessous.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#814
Een houten borstbeeld van een Afrikaans meisje op voetstuk.
Buste en bois représentant une fille africaine sur socle.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#101Staffordshire
“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#619
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#798
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#226
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300 / 500 -
#188E. Boisseau & J. B. Amy
“Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#762
Een miniatuur damesprofiel van gesculpteerd ivoor in kadertje.
Une miniature de profile de dame en ivoire sculptée encadrée.No longer availableDim. h: 6 cm (zonder kader)Estimate: € 40 / 60 -
#317
Een messingen vuurkorf met bronzen haardijzer. Gedateerd 1774.
Un brasier en laiton et pare-feu en bronze. Datés 1774.No longer availableEstimate: € 100 / 120