#79“Heuvellandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Hilly landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#126Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren. Nog op te meten.
#54Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.No longer availableDim. 33 x 26.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
#415Zes gekleurde champagne glazen van Boheems glas.
#111J. Cardona“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#680Tweeëntwintig 45-toerenplaten. Pop-en rockmuziek waaronder diverse nummers van Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, jaren vijftig en begin zestig. Diverse sleeves ontbreken, vaak eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Twenty-two 45 RPM records. Pop and rock music including various songs from Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, from the fifties and early sixties. Several sleeves missing, often simple factory covers. Good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#36Een antieke bolderkar in hout, vroeg 20ste eeuws.
An antique wooden cart, early 20th century.No longer availableDim. 57 x 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
#335Een lot van 3 smeedijzeren kandelaars waarvan delen met goudkleurige verf.
A set of 3 wrought iron candle holders with parts painted in gold color.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 30 / 50