#609Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
#17Nimy, BelgiqueEen keramieken art-nouveau jardinière met florale motieven gemerkt Nimy.
A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy.No longer availableDim. h 21 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#308Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
An Art Nouveau jardinière in glazed earthenware with olive leaves and olives in the design. Presumably French work.No longer availableDim. 21.5 x 44 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
#352Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314“In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#715Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#355Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen.
A pair of 18 kt yellow gold delicate earrings.No longer availableDim. 1,14 gEstimate: € 60 / 100