#261Een naar de oudheid gemaakte, Griekse aardewerken kruik met mythologisch tafereel.
An ancient Greek terracotta jug with a mythological scene.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#287Elkington & CoEen Engelse koffieset van verzilverd metaal. Nr 2498.
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#136Jitona SobeslavPeriod: 1960Een set van 2 gefineerd houten, mid-century design commodes. Modulair systeem. 1 met barkast en 1 lade. 1 met 4 deuren en 1 lade. Door Jitona Sobeslav, medio 1960. Verso labels.
A set of 2 veneered wooden, mid-century design chests of drawers. Modular system. 1 with a bar cabinet and 1 drawer. 1 with 4 doors and 1 drawer. By Jitona Sobeslav, circa 1960. Verso labels.No longer availableDim. 186,5 & 130 x 85 x 46,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#714Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#380Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
#23Een bolvaas, Boch Freres La Louviere door Raymond Chevalier. Handbeschilderd met een bloemendecor.
A spherical vase, Boch Freres La Louviere by Raymond Chevalier. Hand-painted with a floral design.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72“Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.
"Woluwé". A panel with 3 small paintings, oil on panel. Titled and dated on the reverse. Attributed to Alexandre Tielens.No longer availableDim. 40 x 58 cmEstimate: € 100 / 150