#309G. Lorenz“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407ImariEen paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.
#204“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#206ChesterfieldEen set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
#670Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen waaronder één bezet met lapis lazuli, twee broches bezet met markasiet een dubbele clipssluiting, een horloge en een potlood.
A lot of silver jewelry including two rings, one set with lapis lazuli, two brooches set with marcasite, a double clip closure, a watch, and a pencil.No longer availableDim. Bruto: 66,68 gEstimate: € 150 / 250 -
#187Otto De BeulPeriod: 1845-1899“Le Faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd en gieterijstempel "C. Paternotte Fondeur Lembecq”. 19e eeuw.
"The Reaper." A patinated bronze sculpture. Signed at the bottom with foundry stamp "C. Paternotte Fondeur Lembecq". 19th century.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 500 / 700 -
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#510Tien langspeelplaten. *Stan Getz & Eddie Sauter, “Focus” (Verve 2317094), Frankrijk 1976. *Kenny Burrell & Jimmy Smith, “Blue Bash!” (Verve 2352063 Stereo), Nederland (rec 1963). *Jimmy Smith, The Cat” (Verve 2352093 Stereo), België. *The incredible Jimmy Smith (Metro 2348 112 Stereo), Belgium. *Stan Getz, “Marrakesh Express” (MGM 2315012 Stereo), Duitsland. *Jack Wilson, “Song for my Daughter” (Blue Note BST 84328 Stereo), Duitsland 1969. *Miles Davis, “Miles Smiles” (CBS 85561), Nederland 196(..)
Ten long playing records. *Stan Getz & Eddie Sauter, “Focus” (Verve 2317094), France 1976. *Kenny Burrell & Jimmy Smith, “Blue Bash!” (Verve 2352063 Stereo), Netherlands (rec 1963). *Jimmy Smith, The Cat” (Verve 2352093 Stereo), Belgium. *The incredible Jimmy Smith (Metro 2348 112 Stereo), Belgium. *Stan Getz, “Marrakesh Express” (MGM 2315012 Stereo), Germany. *Jack Wilson, “Song for my Daughter” (Blue Note BST 84328 Stereo), Germany 1969. *Miles Davis, “Miles Smiles” (CBS 85561), Netherlands 19(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#405Een lot van 6 vintage meerkleurig kristallen likeurglaasjes.
A vintage leather handbag. Brillant model by Delvaux, 1971.No longer availableDim. 19 x 23 x 15 cmEstimate: € 400 / 600