#358Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
#117Fernand GysenPeriod: 1879-1943“Cendulla”. Een terracotta buste van een dame met kap. Onderaan gesigneerd, vooraan getiteld.
"Cendulla". A terracotta bust of a lady with a hood. Signed at the bottom, titled at the front.No longer availableDim. 31,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#619A TakxPeriod: 1872-1953“Koeien en stier op stal”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Cows and bull in the stable." A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#80Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.No longer availableDim. 2 g m: 54.Estimate: € 500 / 600 -
#372Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#381Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
A set of two Chinese porcelain lidded vases, famille-rose, decorated with flora and fauna. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#136Jitona SobeslavPeriod: 1960Een set van 2 gefineerd houten, mid-century design commodes. Modulair systeem. 1 met barkast en 1 lade. 1 met 4 deuren en 1 lade. Door Jitona Sobeslav, medio 1960. Verso labels.
A set of 2 veneered wooden, mid-century design chests of drawers. Modular system. 1 with a bar cabinet and 1 drawer. 1 with 4 doors and 1 drawer. By Jitona Sobeslav, circa 1960. Verso labels.No longer availableDim. 186,5 & 130 x 85 x 46,5 cmEstimate: € 250 / 350