#488Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
#17Nimy, BelgiqueEen keramieken art-nouveau jardinière met florale motieven gemerkt Nimy.
A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy.No longer availableDim. h 21 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#690Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Thirty-three 45 RPM records. Pop and chanson, French-language, from the fifties, sixties, and seventies. Various sleeves missing, some in simple factory covers. In good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#75Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
#538Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
#113DoyenEen vintage design kristalglazen tafellamp. Doyen Belgium Cristallerie.
A vintage design crystal glass table lamp. Doyen Belgium Cristallerie.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#465Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
#703Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
#321Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Yokohama’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large bowl, a bowl, and a vase made of German porcelain. Decoration 'Yokohama'. In mint condition. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 32 cm, Ø 27 cm, h 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#303Een 18e eeuws polychroom Delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
An 18 kt yellow gold birth name bracelet.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 80 / 120