#397Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
#299Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#447Marie-Henriette BataillePeriod: 1913-2012“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
"Girl with Raised Hands". A vintage earthenware bowl with stylized figure in relief. Signed on the back.No longer availableDim. 32,5 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#678Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.
#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#74Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
#322Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60