#702Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#231Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. With geometric decor.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#387AbdallahEen antieke messing gehamerde theekan. Vermoedelijk Toeareg, begin 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
An antique hammered brass teapot. Presumably Tuareg, early 20th century. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#359Een set van drie Chinese Nanking vaasjes met krijgers in het decor. De twee kleinste staan op een houten sokkeltje.
A set of three Chinese Nanking vases with warriors in the decor. The two smallest ones are placed on a wooden base.No longer availableDim. h 20Estimate: € 40 / 60 -
#674Een set van 2 grote koperen lampenvoeten in de vorm van kandelaars.
A set of 2 large copper lamp bases in the shape of candlesticks.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#62Charles Amand-DurandPeriod: 1831-1904“Naar Rembrandt”. Een kopergravure op papier. 19e eeuw. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 18/25 - B 173. Verso Fox certificaat.
"After Rembrandt". A copper engraving on paper. 19th century. Signed and numbered 18/25 - B 173 at the bottom outside the plate. Verso Fox certificate.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37Een 7-delige mahoniehouten presse-papier met lade in waaiervorm. Randschade aan de rechter voorhoek.
A 7-piece mahogany paperweight with a fan-shaped drawer. Edge damage to the right front corner.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 60 / 80