#6823 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
#304Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.
A set of 9 green cut crystal white wine glasses.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
#131Clara Juan“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Little girl on chair." Sculpture in dark patinated bronze. Signed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 250 / 350 -
#673Een jardinière in Delfts aardewerk, gemerkt ‘Aardewerkfabriek ’t Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Met floraal decor.
A jardinière in Delftware, marked ‘Pottery factory 't Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Floral decoration.No longer availableDim. h 36 x 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Peggy". A vintage plush penguin. Marked with label.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#201Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
A lot of 2 Roskopf pocket watches, both marked on the reverse. 1 with a small crack on the dial.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#343Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.
A late 19th century tête-à-tête set, 8-piece in porcelain, hand-painted with floral motif and a light blue border. Not marked. Carries a repair to the spout of the teapot.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30 / 40