#447Marie-Henriette BataillePeriod: 1913-2012“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
"Girl with Raised Hands". A vintage earthenware bowl with stylized figure in relief. Signed on the back.No longer availableDim. 32,5 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#157“Liggend naakt met schedel”. Een groot beeld in terracotta beschilderd met een houtstructuur. Op een rijkelijk versierde sokkel in hout en plaaster.
"Reclining nude with skull." A large terracotta statue painted with a wood texture. Resting on a lavishly decorated wooden and plaster pedestal.No longer availableDim. 45 x 78 x 28 cm(beeld)Estimate: € 250 / 350 -
#277“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#423Een zwart gelakt houten Chinees vouwbaar wandtablet met figuratief decor. Eind 19e eeuw.
A black lacquered wooden Chinese folding wall panel with figurative decoration. Late 19th century.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
A lot of 2 copper batik stamps, one with birds and one with a floral pattern. Java Tjap, Indonesia.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#623Gustave Van Vaerenbergh“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
"Ladies bust." A monochrome ceramic sculpture. Signed G. V. Vaerenbergh.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
A pair of Chinese porcelain square lidded vases, decorated with warriors.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#681Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#651Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.
An Art Deco table lamp with a bronze sculpture of a grape girl seated on marble. At the back, a lamp between two semi-circular glass plates.No longer availableDim. 21 x 35 x 15 cmEstimate: € 60 / 80