#249Jacob Smits“Kinderportret”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Child portrait." A drawing on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 9 x 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#688Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#169Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#690Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Thirty-three 45 RPM records. Pop and chanson, French-language, from the fifties, sixties, and seventies. Various sleeves missing, some in simple factory covers. In good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#234Bauwens“Bloemenstillevens”. 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still lifes". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 & 33 x 25 cmEstimate: € 100 / 200 -
#619A TakxPeriod: 1872-1953“Koeien en stier op stal”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Cows and bull in the stable." A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400SheafferTwee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#286Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.
#67Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#275Le Tigre, BruxellesEen houten pennenvitrine display. Met goudkleurig opschrift “Le Tigre”. Verso gemerkt met plaquette.
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
A set of glazed terracotta vases/lamp bases in Chinese sang-de-boeuf style with drip-glaze neck from around 1960. One has minimal flakes at the top rim.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 120