Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.
Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.

Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.

An octagonal side table in alabaster with floral inlay in malachite.
Dim. 48 x 53 x 53 cm
SKU: 1911240275.
Categories: Meubel, Mineraal, XXe eeuw.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #275
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #198

    Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.

    A solid oak secretary desk with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 105 x 98 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #370

    Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.

    A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #178

    Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.

    A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs.
    No longer available
    Dim. 140 x 108 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #399

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #360
    Cartier Paris

    Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.

    A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.
    No longer available
    Dim. 3 x 2.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171

    Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.

    A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs.
    No longer available
    Dim. 78 x 300 x 102 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #188

    Een massief houten antiek schoolbankje.

    A solid wooden antique school bench.
    No longer available
    Dim. 82 x 100 x 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #207

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #201

    Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.

    A two-piece 2-door Norman oak cabinet.
    No longer available
    Dim. 227 x 55 x 163 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #208

    Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.

    A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 140 x 101 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #177

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 88 x 116 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #193
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #213

    Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.

    A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet.
    No longer available
    Dim. 86 x 251 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #390
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.

    A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904.
    No longer available
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #209

    Een massief houten ééndeurs vitrinekast.

    A solid wood single-door display cabinet.
    No longer available
    Dim. 153 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #158

    Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.

    A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut.
    No longer available
    Dim. 108 x 53 x 111 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #183

    Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.

    A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #187

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 85 x 101 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Bosdreef in de herfst”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Bosdreef in Autumn", a painting, oil on marouflaged canvas, signed H.J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 62 x 77 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #93

    Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.

    A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.
    No longer available
    Dim. 21 x 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #238

    Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.

    An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #56

    Een mahonie houten console tafeltje met messing details.

    A mahogany wooden console table with brass details.
    No longer available
    Dim. 54 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #54

    “Straatzicht met spelende kinderen”, een zwaar gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader.

    "Street view with playing children", a heavily restored 19th-century painting, oil on canvas with gold leaf frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #113

    “La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.

    "The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version.
    No longer available
    Dim. H: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #383

    Een vogelkooi naar oud voorbeeld.

    A birdcage in the style of an antique model.
    No longer available
    Dim. 69 x 70 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #249
    Knoc-art

    “Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.

    "Musical notes," a modernist work in enameled steel marked Knoc-art.
    No longer available
    Dim. 34 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268

    Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met figuratief decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.

    A pair of large vintage Chinese porcelain vases with figurative decorations and gilded ornaments. On matching wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. 63 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.

    A floor lamp with a gilded wooden sculpted base.
    No longer available
    Dim. h 143 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More