Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een octagonaal bord van kleurloos kristal, versierd met een gestileerd en gesatineerd bladmotief op de vleugel. Gemerkt.
Lalique, France

Een octogonaal bord van kleurloos kristal, versierd met een gestileerd en gesatineerd bladmotief op de vleugel. Gemerkt.

Assiette octogonale en cristal incolore décorée de feuilles stylisées et satinées sur l’aile. Avec marque.
Dim. Ø: 29 cm
SKU: 1904160283.
Category: Kristal.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Lalique, France

  • #267
    Lalique, France

    “Nemours”. Een paar coupes van kleurloos kristal op een gesatineerde voet in de vorm van vier vogeltjes. Gemerkt.

    “Nemours”. Paire de coupes en cristal incolore sur pied satiné en forme de quatre oiseaux. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 300 / 340

Similar lots by type

  • #24

    Een serie van zes wijnglazen van geslepen kristal met een kleurloze voet en een groene kelk en versierd met druivenranken. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Suite de six verres à vin en cristal taillé aux pieds incolores et calices vertes décorées de vignes. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #409

    Een lot kristallen glazen, bestaande uit twaalf smalle champagnefluiten, zes hoge aperitiefglazen, zes sherryglazen, elf wijnkelken en twee likeurglaasjes van Jägermeister.

    Lot de verres en cristal comprenant douze flûtes à champagne étroites, six hauts verres à apéritif, six à sherry, onze à vin et deux goûtes de Jägermeister.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #328

    Een serie van van twaalf glazen van gekleurd en geslepen Boheems kristal.

    Suite de douze verres en cristal de Bohème taillé de différentes couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #12

    Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes bierglazen, twaalf likeurglaasjes, een karaf, twee cognacglazen, vijf cocktailglazen met een ingewerkt muntstuk, zes sherryglazen en zes jeneverglaasjes.

    Lot de verres en cristal comprenant six verres à bière, douze goûtes, une carafe, deux verres à cognac, cinq à cocktail avec une pièce de monnaie incorporée, six à sherry et six à genièvre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #377
    Val St. Lambert

    Twee vaasjes van geslepen kristal waarvan één kleurloos en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Deux petits vases en cristal taillé dont un incolore et un coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 23 en 20,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #7
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit een rode vaas, een groene bloemenvaas en één op voet en een kleurloos schaaltje met verguld montuur.

    Lot de cristaux comprenant un vase rouge, un vase vert et un vase sur piédouche, ainsi qu’un petit plat incolore à monture dorée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #461

    Een bol vaasje van paars glas en een onderzetter voor een fles van kleurloos kristal met een gesatineerd fruitdecor. Het eerste gemerkt Villeroy & Boch, het tweede Val St. Lambert.

    Petit vase sphérique en verre pourpre et un dessous de bouteille en cristal incolore à décor de fruits satiné. Le premier marqué Villeroy & Boch, l’autre Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #32
    Moser

    Een serie van vier grote glazen van kleurloos kristal. Gemerkt. We voegen er nog twee gelijkaardige glazen aan toe.

    Suite de quatre grands verres en cristal incolore. Avec marque. Nous ajoutons deux verres semblables.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #3

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #351
    Art Vannes, France

    Een fruitschaal van kleurloos kristal met een gesatineerd bladermotief. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en cristal incolore décoré de feuillages satinés. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #281
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #13

    Een lot van vier verschillende kristallen karaffen.

    Lot de quatre différentes carafes en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #573
    Swarovsky

    “Wonders of the sea - Eternity”. Een groep van geslepen kristal. In originele doos met certificaten en naamplaatje in afzonderlijk etui.

    “Wonders of the sea - Eternity”. Groupe en cristal taillé, dans la boîte d’origine aux certificats et plaquette au nom dans un étui séparé.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #408
    Val St. Lambert

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit twaalf champagnefluiten (een afwijkend), tien champagnecoupes, tien rode wijnglazen (één afwijkend), twee witte wijnglazen, en twee aperitiefglazen.

    Partie de service de verres comprenant douze flûtes à champagne (une flûte dépareillée), dix coupes à champagne, dix verres à vin rouge (un dépareillé), deux à vin blanc et deux à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #22
    Val St. Lambert

    Een serie van twaalf likeurglaasjes en zes waterglazen van kleurloos kristal. Model “Faraday”. Gemerkt en in originele doos.

    Suite de douze goûtes et six verres à eau en cristal incolore. Modèle “Faraday”. Avec marque et dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #137

    Een lot kleurloos en geslepen kristal bestaande uit een koelemmer en twee karaffen.

    Trois pièces de cristal taillé incolore comprenant un seau à glace et deux carafes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #51

    Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze vaas en een coupe rood gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Lot de cristal taillé comprenant un vase incolore et une coupe colorée rouge dans la masse. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. H 18 en 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #37
    Val St. Lambert

    Twee kristallen beeldjes in de vorm van zwanen. Gemerkt.

    Deux petits statuettes en cristal représentant des cygnes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #241
    Daum, France

    Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Coupe design en cristal incolore. Marque au verso.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #373
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taille coloré rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #333

    Een lot kleurloos geslepen kristal bestaande uit een asbak, een olie- en azijnstel en twee karaffen waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant un cendrier, un huilier-vinaigrier et deux carafes dont une marquée Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #233
    Daum, France

    Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Coupe design en cristal incolore. Marque au verso.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #67

    Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.

    Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #356

    Vier stoelen van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een gevlochten rug en zit.

    Quatre chaises en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI. Pieds cannelés et dossier et siège cannés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #759
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #656

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 184 x 280 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #536

    Een Hollands kabinet van eikenhout in barokke stijl, met drie laden onder twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.

    Cabinet hollandais en chêne de style baroque. Trois tiroirs en dessous de deux portes moulurées. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #673
    Goebel

    “Kleine Tiroler”, “Breiend meisje” & “Meisje met pop”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.

    “Petit Tyrolien”. “Fille tricotant”. “Fille à la poupée”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #367

    Een oud kanten parasolletje, een zilveren nagelsetje en een portemonneetje in schildpad.

    Ombrelle en dentelle ancienne, une garniture de manucure et un porte monnaie en écaille.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #700
    Longines

    Een zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.

    Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #161

    Een Madonna met Kind van monochroom wit biscuit met zilveren kroontjes en scepter. Onder stolp.

    Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc avec couronnes et sceptre en argent et sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #565
    Systeme Roskopf Suisse

    Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.

    Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #637

    “Oude man met hond”. Japanse netsuke van massief ivoor. Onderaan gemerkt.

    “Vieillard au chien”. Netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641

    Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukés japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #784

    Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.

    Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More