#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#569Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#555Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#495Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
"Untitled (be mine)". A print on paper, with the inscription "1987 Copyright Keith Haring Foundation. www.haring.com Licensed by Artestar, New York. 62/160."No longer availableDim. 78 x 78cmEstimate: € 225 / 275 -
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#657Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#446AfghanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An oriental woolen carpet. Hand knotted.No longer availableDim. 320 x 260 cmEstimate: € 100 / 120 -
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650