Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Le Govig

Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.

Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.
Dim. 64 x 50 cm
SKU: 1212170625.
Category: Klok.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #625
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #256

    Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #615

    Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.

    Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #181

    Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.

    Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #273

    Een houten regulateur.

    Régulateur en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #645

    Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.

    Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.
    No longer available
    Dim. 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #101

    Een schouwpendule van onyx en koper in Empirestijl.

    Pendule en onyx et cuivre de style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #17

    Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.

    Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #690

    Een oeil-de-boeufklok met een albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers.

    Pendule murale oeil-de-boeuf à cadran en albâtre aux chiffres romains émaillés
    No longer available
    Dim. H: 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146
    Gerard Cornelis, Liège

    Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.

    Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #387

    Een lot van vijf meerkleurige klokjes.

    Un lot de cinq petites horloges murales polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #43

    Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.

    Trois petites pendules coucou.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #83

    Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93

    Een éénjaarklok van messing onder stolp.

    Une horloge avec une autonomie de marche d’une année en laiton sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #499

    “Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.

    "Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.
    No longer available
    Dim. 57 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #373

    Een lot van vijf klokjes.

    Un lot de cinq horloges murales polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #31

    Een lot van vier klokjes.

    Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #123

    Een notenhouten regulateur.

    Régulateur en noyer.
    No longer available
    Dim. 60cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.

    Pendule de style Louis XV en placage et cuivre. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #612

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #573

    Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een haas. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un netsuké en ivoire sculpté représentant un lièvre. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #568

    Bronzen beeld van Guanyin met een scepter.

    Une statue en bronze représentant Guanyin avec son sceptre.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #692
    Joseph Lépine
    Period: 1867 - 1943

    “Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    "Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #772

    Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.

    Meuble de pharmacie en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #379

    Een rond eikenhouten tafeltje op driehoekige poot. Het blad met drie klapblaadjes.

    Petite table ronde en chêne sur tripode. Tablette à trois abattants.
    No longer available
    Dim. Ø: 75 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #376

    Een serie van vier Luikse stoelen van gesculpteerd hout. Recent opnieuw bekleed.

    Une suite de quatre chaises de Liège. Revêtement récent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #700

    Een pendule van porselein en koper. Eclectische stijl versierd met korenbloemen op Engels groene fond. Omstreeks 1900.

    Une pendule en porcelaine et cuivre, style éclectique et décoration de fleurs de prairie sur un fond vert anglais. +- 1900 .
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #601

    Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.

    Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #246

    Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.

    Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 160 (300 verlengd) x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.

    Tapis persan ancienne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 293 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #730

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More