#118
#246Allix à Cenilly-Notre-dame
#176De Ias à Angleur
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200/300
#538
Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
#229
Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
#789
Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
Een tweedeursbuffet met gevacheteerde panelen.
#310
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,46 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,46 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 800/900 -
#683
Een lot van drie verschillende houten doosjes.
#332Jean Rigazzi
“Kleurrijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#533
Twee vazen van steengoed, Chinees werk naar de T’ang-dynastie.
#493
Een theepotje van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#418
Lot: een koperen lijstje en een wijwatervat met bronzen penning van Lourdes.
Un lot comprenant un cadre en cuivre et un bénitier avec un denier de Lourdes en bronze.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#2
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant quatre assiettes, trois boîtes et un petit plat de Limoges. Nous ajoutons une petite boîte allemande.No longer availableEstimate: € 70/80