Similar lots by type
-
#103Een paar koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Paire de candélabres en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 16 / 20 -
#829Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#331Een doofpot van rood koper. Vermoedelijk XVIIe eeuw.
Etouffoir en cuivre rouge. Probablement XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#778Een koperen kerkkandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en cuivre de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een gevarieerd lot geel koper, bestaande uit een koffiepot, een waterketel, twee kookpotten, een kandelaar en een pannetje.
Lot varié de cuivre jaune comprenant une cafetière, une bouilloire, deux casseroles, un bougeoir et une petite poêle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#306Louis Jaquine, St. EtienneEen comtoiseklok van gedreven geel koper.
Pendule murale comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#318Een kandelaar van geel koper.
Bougeoir en laiton.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#92Twee verguld koperen plaquettes met afbeeldingen van Jezus en Maria. XIXe eeuw.
Deux plaquettes en cuivre doré représentant Jésus et Marie. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#523Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.
Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#23Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#468Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper. Op houten sokkeltjes.
Paire de vases balustre en cloisonné sur laiton. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#341Een langwerpige houten plantenbak, versierd met dennenappelmotieven van gedreven koper. Omstreeks 1900.
Jardinière allongée en bois décorée de pommes de pins en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 26 / 34 -
#734G. Schmoll, ParisEen schouwpendule van albast en verguld koper, aan de zijkanten versierd met leeuwenkoppen en bovenaan een siercoupe, getooid met een putto. Het werk gemerkt en met slinger en sleutel. XIXe eeuw.
Pendule en albâtre et cuivre doré. Les côtés décorés de têtes de lion. Ornementée d’une coupe surmontée d’un putto. Le mouvement marqué et avec balancier et clé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 240 / 300 -
#417Een paar processielampen van glas en geel koper.
Paire de lampes de procession en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#630Een Russische icoon met een afbeelding van Maria. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#441Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360 / 400 -
#6Rond barmeubeltje met twee beglaasde deurtjes. Met bovenaan los dienblad
Petit bar rond ouvrant à deux portes vitrées. Le dessus formant plateau amovible.No longer availableDim. H. 76,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#125Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen in de vorm van een tempelierskruis.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct en forme d’une croix de templier.No longer availableDim. 6,68 gEstimate: € 140 / 160 -
#143Een driedelig schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk in art-nouveaustijl. Bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau. Comprenant deux vases et une jardinière. Vers 1900.No longer availableDim. H 38 en 17 cmEstimate: € 5 -
#625De CoeneEen barmeubel van gefineerd hout met bovenaan glazen schuirfaampjes en onderaan een deurtje, versierd met een ingelegd ruitmotief. Jaren ‘50.
Meuble bar en bois de placage. Le dessus à deux portes glissantes en verre, le dessous à une porte décorée d’une losange incrustée. Années 50.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#767Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460 / 500 -
#188Een lot van twee oude boeken bestaande uit:- “Médailles de la cabinet de la reine Christine”. Met gravures van Pietro Santes Bartolo. Ed. Pierre De Hondt. De Haag, 1742.- “Bibla Sacra. Vulgatae editionis...”. Ed. Martinum Van Overbeke. Leuven, 1740.
Lot de deux livres anciens:- “Médailles de la cabinet de la Reine Christine”. Avec gravures par Pietro Santes Bartolo. Ed. Pierre de Hondt. De Haag, 1742.- “Bibla Sacra. Vulgatae editionis...”. Ed. Martinum Van Overbeke, Louvain 1740.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#265Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met een oude Belgische munt uit 1870.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie belge de 1870.No longer availableDim. 13,37 gEstimate: € 280 / 360 -
#358Lot glaswerk bestaande uit: Goebel, twee rechthoekige vaasjes met gedrukt en verguld decor naar Mucha, onderaan gemerkt (H. 10 cm). Een gegivreerde, tulpvormig glazen vaasje, versierd met tulpen in bruin op lichtgroene fond (H. 26 cm). Val St-Lambert. Een klein groen vaasje en dito asbak. Jaren 60, onderaan gemerkt (H. vaasje 14 cm).
Lot de verreries comprenant: Goebel, deux petits vases rectangulaires à décor imprimé et doré d’après Mucha, marque sous la base (H. 10 cm). Petit vase givré de forme tulipe, décoré de tulipes en brun sur fond vert clair (H. 26 cm). Val St-Lambert, petit vase vert et cendrier semblable, années 60, marques sous les bases (H. vase 14 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#283“Vencere aut mori”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een wit marmeren sokkel. Naar een werk van Picault.
“Vencere aut mori”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre blanc. D’après un oeuvre de Picault.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#277Een hangconsole van gesculpteerd notenhout, versierd met een bok en eikenbladeren.
Console à suspendre en noyer sculpté décorée d’un bouc et des feuilles de chêne.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 180 / 240

