Other lots in this auction
-
#101
Een kelkvormige vaas van geblazen glas.
Vase en forme calice en verre soufflé.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#28
Een humidor van gefineerd hout, versierd met inlegwerk. Eerste helft XXe eeuw.
Humidor en bois de placage aux incrustations. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#282Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#117
Aardewerken schotel met het logo van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. Chinees werk.
Plat en faïence au logo de la Compagnie des Indes. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 39,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#614Eugène Van MieghemPeriod: 1875-1930
“Stilleven met uien”. Gewassen pentekening. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux oignons”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 400 / 600 -
#233
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65 / 75 -
#256
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tafel met zes stoelen, een buffet met opzet en een lange buffetkast.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise, comprenant une table, six chaises, un buffet à deux corps et un long dressoir.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#683
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor.
Vase en pâte de verre polychrome à décor aux mille fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct et de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#34
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#584Henri De Braekeleer
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80 / 120