#10
Een lot verschillende manchetknopen en dasspelden.
#496
Een eikenhouten eettafel met bolpoten in H-verbinding. Omstreeks 1900.
#284Frans Bosmans
“Personages in een interieur”. Olieverf op doek. Naar een werk van Cornelis De Hoogh. Gesigneerd.
“Personnages dans un intérieur”. Huile sur toile. D’après un oeuvre par Cornelis De Hoogh. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#771
Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van liggende Sfinxen.
Paire de chenets en fonte en forme de sphinges couchées.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 40/60 -
#584Henri De Braekeleer
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#304Wiskemann
#353Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#466
Twee gietijzeren jardinières en vierkantige bloempotten.
#163
Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. XVIIIe eeuw.
Chope à bière en faïence polychrome et au couvercle en étain. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#604
“Stilleven met bloemen”.
“Nature morte aux fleurs”.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#474
“Paar kubistische vrouwenfiguren”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd H.K.
“Paire de femmes cubistes”. Technique mixte. Monogrammée H.K.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 400/500 -
#463
Deux marionnettes d’un théâtre chinois en bois sculpté, papier mâché et soie avec fil d’or.No longer availableEstimate: € 50/60