Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een olie en azijnsetje in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.

Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.

An oil and vinegar set in a silver holder marked 800, the weight of the foot is 190 grams.
Dim. h 24 x l 19 cm
SKU: 2305230167.
Categories: Glas, Zilver.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 120 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #466

    Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.

    A long glass dining table with chrome base and side table.
    No longer available
    Dim. 260 x 100 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #163

    Een lot van 32 zilveren koffielepeltjes met een totaalgewicht van 375 gram, 3 verschillende setjes.

    A lot of 32 silver coffee spoons with a total weight of 375 g. Three different sets.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #515
    Noverdy, France

    Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.

    An Art Deco glass paste chandelier with 4 light points, signed Noverdy France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #173

    Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

    Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
    No longer available
    Dim. 1480g 800‰
    Estimate: € 650 / 750
  • #199

    Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.

    A varied lot of 4 boxes with silver cutlery and desk set.
    No longer available
    Dim. l 33 x d 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162

    Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.

    A varied lot of cutlery with silver handles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #186
    Period: 1985

    Een set gepatineerde Pitch pine houten vitrinekasten bestaande uit 6 delen. Modulair, naar Bauhaus ontwerp.

    A set of patinated Pitch pine wooden display cabinets consisting of 6 parts. Modular, after Bauhaus design.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #518
    Murano

    Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.

    A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #159

    Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.

    A set of dessert cutlery for 18 people with silver handles marked 800 and with German silvermarks.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172

    Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.

    A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #504
    Luisa Battaglia

    Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.

    A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #507

    Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.

    A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #485
    Leclaire & Schäfer
    Period: 1960-69

    Een paar vintage koperen luchters met 7 lichtpunten in glazen bol met gevormde uitstulping. Gemerkt “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Lichte slijtagesporen aan de openingen.

    A pair of vintage copper chandeliers with 7 light points in a glass sphere with a shaped bulge. Marked “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Light signs of wear on the openings.
    No longer available
    Dim. 85 x 55cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #348

    Een lot bestaande uit 40 kristallen wijnglazen, Champagneglazen en 3 karaffen.

    A lot consisting of 40 crystal wine glasses, champagne glasses and 3 decanters.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #512

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #497

    Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.

    Lot of 9 silver napkin rings. Total weight 275 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #476

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #204

    Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.

    A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.
    No longer available
    Dim. l 30 x b 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #174

    Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.

    Lot of five silver beakers. 380 g.
    No longer available
    Estimate: € 125 / 175
  • #153

    Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.

    A lot of silver consisting of an inkwell and a sauce boat. Birmingham 1903 and 1908.
    No longer available
    Dim. 925‰ Bruto:720g
    Estimate: € 300 / 400
  • #505

    “La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)

    "Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)
    No longer available
    Dim. 62 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260

Other lots in this auction

  • #562
    Luc Goossens

    “Stilleven van gebroken glas”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    Still life of broken glass". Oil on panel. Signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 39cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #225

    Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.

    A wooden storage chest with sculpted elements in relief.
    No longer available
    Dim. 66 x 120 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #100

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.62 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #272
    Bessiest(?)

    “Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.

    "Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.
    No longer available
    Dim. 48x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #113
    Pierre-Jules Mène

    “Windhond”. Een bronzen beeld op marmeren voet.

    "Lévrier". A bronze sculpture of a greyhound on a marble base.
    No longer available
    Dim. 37 x 29cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #575

    Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.

    A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #560

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en lapis lazulli.

    A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct and lapis lazulli.
    No longer available
    Dim. 5,95 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #112
    P. Dijckmans

    “Stilleven met appels en noten.” Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd Lier 1901.

    “Still life with apples and nuts.” Oil on board. Signed and dated Lier 1901.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #689

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 180 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #134
    Louis Victor Antoine Artan
    Period: 1837 - 1890

    “Zeezicht met vissersbootjes”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Artan”. Restoratie aan achterzijde.

    "Sea view with fishing boats". Oil on canvas, signed "Artan" at the bottom. Restoration at the rear.
    No longer available
    Dim. 34 x 54cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #387

    Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.

    A set of 3 Chinese porcelain bowls and dishes with blue and red floral decoration. After Imari example, XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø 10,5 & 6,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #542
    Jean-Pierre Tuerlinckx

    “Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Abstract flower still life.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 79 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More