#287Een lot kleurloos kristal bestaande uit twee karaffen en een asbak.
#182Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas.
#269Raf CoorevitsPeriod: °1934Vier potloodstudies in één lijst.
#336Een bijzetmeubeltje met een deurtje en een lade.
#75Een opgezette steenmarter.
Une fouine empaillée.No longer availableDim. H:19cmEstimate: € 25 / 35 -
#327Twee geslepen kristallen schalen.
#46Een gebeeldhouwde en met leder beklede dagobertstoel.
Une chaise dagobert sculptée et recouverte de cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#80Een 18 K geelgouden broche bezet met een smaragd van +- 0,50 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie d'une émeraude de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 1,93 gEstimate: € 130 / 200 -
#440DelheidEen zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .No longer availableDim. 379,37 gEstimate: € 100 / 130