Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een olielamp met buik van Chinees porselein met blauw op wit decor. Gemonteerd op elektriciteit.

Een olielamp met buik van Chinees porselein met blauw op wit decor. Gemonteerd op elektriciteit.

Lampe à pétrole à panse en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Monté sur électricité.
Dim. h: 56 cm
SKU: 3008220371.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #344
    Amédée-Ernest Lynen
    Period: 1852-1938

    “Binnenerf”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    "Cour intérieure". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1925.
    No longer available
    Dim. 14 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Acht religieuze boeken uit de XVIIde een XVIIIde eeuw. In leder gebonden.

    Huit livres religieux des XVIIe et XVIIIe siècles. Reliés en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #610

    Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.
    No longer available
    Dim. 98,5 x 61,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    Een metalen klokje onder een glazen stolp.

    Une pendule en métal sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. 34 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #486

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 335 x 244 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #378

    Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reigers en lotussen. Onderaan gemerkt.

    Pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de hérons et de lotus. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Een paar vintage Engelse syfonflessen.

    Une paire de bouteilles de siphon anglais anciennes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448

    Een antieke koperen Turkse melkkan.

    Un ancien pot à lait turc en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #513

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #223

    Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.

    Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #235

    Twee obconische porseleinen siervaasjes, versierd met meerkleurig bloemendecor en met koperen monturen met guirlandes en ramskoppen. Gemerkt onderaan “Versailles” onder een groene adelaar.

    Deux vases obconiques décoratifs en porcelaine, ornés d'un décor floral multicolore et d'encadrements en cuivre à guirlandes et têtes de bélier. Marquée en bas "Versailles" sous un aigle vert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.

    Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 70x105x200cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More