Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een olielamp op voet van wit opaalglas. Compleet
Een olielamp op voet van wit opaalglas. Compleet

Een olielamp op voet van wit opaalglas. Compleet.

Lampe à huile sur base en opaline blanche. Complète.
SKU: 0602180284.
Category: Uncategorized.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #284
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #300

    Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.

    Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.
    No longer available
    Dim. 30,55 g
    Estimate: € 3300 / 3500
  • #325

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #170

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 23,25 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #395

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #1092

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.

    Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.
    No longer available
    Dim. 123 x 71 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1024

    Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.

    Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #140

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 17,62 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #400

    Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.

    Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #350
    Omega Genève

    Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.

    Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #965

    Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 153 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #75

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #330

    Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.

    Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 22,62 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 11,15 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #1100

    Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.

    Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 21,73 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #1102

    Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #636

    Een zwartgelakt bijzetkastje met één lade in de stijl van Boulle.

    Petite console en bois noirci ouvrant à un tiroir décoré à la façon de Boulle
    No longer available
    Dim. 76 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #384

    “Madonna met kind”. Een ets naar Dürer.

    “Vierge à l’Enfant”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Dürer.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #803

    Een antiek schrijntje met gesculpteerd deurtje. Raampje manco. Beschadiging bovenaan.

    Un écrin antique avec une petite porte sculptée. Une fenêtre est manquante, comporte des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #533

    Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van en bloesemende struik. Gemonteerd als lampenvoet met messingen montuur en voet.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de branches fleuries. Monté en lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #171

    Een gestileerde bronzen olifant op een zwart marmeren sokkel.

    Eléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #374
    Paul Esbroeck

    Een lot van vier etsen, gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot comprenant quatre eaux-fortes, toutes signées hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1019

    Een antilopengewei.

    Un bois d’antilope.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #625

    Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.

    Table de chevet de style Empire en acajou, ouvrant à une porte flanquée de deux colonnettes en bois noirci.
    No longer available
    Dim. 79 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #916

    Een eikenhouten kist of trog met deksel op poten. XIXe eeuw.

    Un coffre en bois sur pieds. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 118 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #891

    Twee borden en een schaal van wit porselein met blauwe rand. En een schotel van blauw en wit porselein met het stadhuis van Brussel en het opschrift “Besetzung von Brüssel, 20. Aug. 1914” (Ø 25,5 cm).

    Deux assiettes et un plat en porcelaine blanche aux rebords bleus. Nous ajoutons un plat en porcelaine bleue et blanche représentant l'Hôtel de Ville de Bruxelles avec une inscription: “Besetzung von Brüssel, 20. Aug. 1914”, diamètre 25,5 cm.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #359
    Alici Rymowicz
    Period: Kazan, 1907

    “Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    “Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #596

    Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.

    Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 480 / 600
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More