Similar lots by type
-
#698
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft avec décor en blanc et bleu et rebords jaunes. Marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#673
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk met een bloemendecor en een achthoekig deksel en voet. We voegen er een grote Delftse schotel met gelijkaardig decor aan toe. Beide gemerkt onderaan.
Un vase à couvercle en faïence blanche et bleu de Delft avec décor de fleurs , sur pied et avec couvercle hexagonal. Nous ajoutons un plat de Delft avec décor semblable. tout deux portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 48 Ø: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#798
Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.
Un lot de quatorze pots de pharmacie en faïence. Dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#729
Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.
Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1091
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#963
Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 45 / 50 -
#393
Twee verschillende vazen van meerkleurig Hollands aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence polychrome hollandaise décorés de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#928
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#507Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en grès monogrammée.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 120 / 140 -
#523
Een Chinese vaas van crackleware met een meerkleurig decor van fantasievogels en pioenen.
Vase en porcelaine craquelée à décor polychrome de faisans et de pivoines. Travail chinois.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#897
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig kaststel, een Delftse vaas en een vaas met bloesems.
Un lot d’objets en faïence bleue et blanche, comprenant une garniture trois pièces, un vase de Delft et un vase à décor fleuri.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#432
Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.
Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#683
Een reeks van drie schotels van blauw en wit aardewerk. Randbeschadiging. Delft, XVIIIe eeuw.
Trois plats en faïence blanche et bleu. Delft, XVIIIième siècle. Quelques dégâts aux bords.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#398
Een lot Gouda-aardewerk, bestaande uit een kannetje, een flesje en een vaas. Allen gemerkt.
Lot de faïences de Gouda dont une verseuse, un flacon et un vase. Avec marques.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 25a / 35 -
#1
Een schotel van meerkleurig porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met twee duiven op een bloementak in hoogreliëf.
Plat en porcelaine polychrome à décor de fleurs polychromes et de deux pigeons en relief sur une branche fleurie.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#733
Een lot van zes borden van Hollands aardewerk. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de six assiettes en faïence de Hollande. XVIIIième siècle et XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#953
Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en met een geometrisch decor. Begin XXe eeuw.
Un vase en faïence belge avec glaçure polychrome et décor géométrique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#943
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701H. Poncet
Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#997Villeroy & Boch
Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#571
Een Chinese godheid van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Divinité chinois en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 220 / 240 -
#827
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit tien tegels met diverse decors, zes kleine sierbordjes en een hartje.
Un lot d’objets en faïence de Delft, comprenant dix carreaux avec différents décors, six petites assiettes décoratives et un petit coeur.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#693
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#366
Een paar gefineerd houten nachtkastjes met telkens drie laden en een marmeren blad.
Deux tables de nuit en bois de placage, trois tiroirs et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#407Murano
Een clown van meerkleurig glaspasta.
Clown en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1099
Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.
Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#805
Een rond bijzettafeltje van zwartgelakt hout met een handbeschilderd bloemendecor.
Une petite table ronde en bois laqué noir et décor de fleurs peint à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#819M.I. Hummel
Een lot van vier beeldjes en een sierbordje van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes et une petite assiette décorative en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#813
Een asbak van gepolijst metaal en koper met een reliëfafbeelding van fabrieksgebouwen. Met monogram ‘QG’ en inscriptie “September - december 1936.
Un cendrier en métal poli et cuivre avec un relief représentant des immeubles et usines. Porte le monogram ‘QG’ et une inscription “ Septembre - décembre 1936.”No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#841
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#688
Een vaas van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor van vogels in een landschap. Gemerkt van De Clauw.
Un vase en faïence de Delft avec décor bleu et blanc d’oiseaux dans un paysage. Porte la marque: De Clauw.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#923The Franklin Mint
“De koninklijke zwaan” & “De zwarte zwaan”. De dieren van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
”Le cygne royal” et “Le cygne noir”. Des statues en biscuit polychrome sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#642Felix Labisse
“L’Amante réligieuse”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”L’amante religieuse.” Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#256
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad. Engeland, XIXe eeuw.
Un secrétaire à pente à abattant et trois tiroirs sous celle-ci. Angleterre, XIXième siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 100 / 160