#452Een lot biscuit, bestaande uit een dekseldoosje, getooid met twee kindjes met een nestje, een paar beeldjes in de vorm van jongens en een art nouveau vide-poche met een jonge vrouw.
Un lot de biscuit, comprenant une boîte à couvercle décorée de deux enfants et un nid, une paire de statues sous forme de garçons et un vide-poche Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#827Een schemerlamp, gemonteerd op een vuursteenpistool in houder.
#886Twee hoekstoeltjes met gedraaide stijlen en rieten zit en met bijpassend tafeltje.
#7Een inktstel van Brussels porselein, versierd met vergulde motieven en getooid met een gepolychromeerde liggende leeuw met eronder de Belgische wapenspreuk. XIXe eeuw. Zonder recipiënten.
Une garniture de bureau en porcelaine de Bruxelles, décoration de motifs dorés et d’un lion couché polychrome, en dessous une devise belge. XIXème siècle. Pas de récipients.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#247Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#771Een opgezet eekhoorntje op een tak.
Un écureuil empaillé sur une branche.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#780Een notenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Un fauteuil en noyer style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50 / 60