Similar lots by type
-
#340Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.
Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 45 / 65 -
#356Een bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 30 / 50 -
#87Een verguld bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een ridder.
Bougeoir en bronze doré à cinq lumières, porté par un chevalier.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 180 -
#493Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 220 -
#141Een paar bronzen kandelaars in de vorm van gevleugelde sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#455Een messingen lantaarn met geslepen glas.
Lanterne en laiton aux verres taillés.No longer availableDim. h : 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#525Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140 / 220 -
#581Een lampenvoet van brons en Japans porselein. Het porselein met decor van vogels en bloemen, de voet versierd met bloemen in hoogreliëf.
Un pied de lampe en bronze et porcelaine japonaise. La porcelaine à décor d'oiseaux et de fleurs, le pied décoré de fleurs en haut relief.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.
Une lampe de table sur une base chromée avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#388Een paar Imari borden met reigers in een blauw en roestrood decor.
Une paire d'assiettes Imari aux hérons dans le décor bleu et rouge rouille.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639Een grote antieke roodkoperen waterketel.
Une grande bouilloire antique en cuivre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#327Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#103PréciseEen zakhorloge in 800‰ zilveren kast. Sleuteltje ontbreekt. Met vol messingen horlogehanger in de vorm van een staande klok.
Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰. La clé est manquante. Avec pendentif de montre entièrement en laiton en forme d'horloge grand-père.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#693Een art-nouveau schaal van verzilverd koper.
Un bol Art Nouveau en cuivre argenté.No longer availableDim. 41 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#505Een verguld bronzen luchter met zes armen met bloemvormige gesatineerde kapjes en een centraal lichtpunt met kapje in de vorm van een vlam. Omstreeks 1900.
Lustre à six bras en bronze doré à abat-jour satiné en forme de fleur et lumière centrale à abat-jour en forme de flamme. Vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200 / 240 -
#418Een gesculpteerd jade sierstuk op voet van messing en hout en gelonteerd als lampje. Deksel gerestaureerd.
Une pièce décorative en jade sculpté sur une base en laiton et bois et fusionnée en lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 140 / 220 -
#248Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#376Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45 -
#145Een opgezette hertenkop op muurplaat.
Une tête de cerf empaillée sur une plaque murale.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#227Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Service à thé et café quatre pièces en métal argenté sur plateau.No longer availableDim. h: 27 cm - 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#157Jean-François EtchetoPeriod: 1853-1889“François Villon, de minnestreel”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijmerk van Thiébault Frères, Paris.
« François Villon, l'amant ». Une statue en bronze patiné. Signée et avec la marque de fondeur de Thiébault Frères, Paris.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 500 / 700 -
#28Art nouveau vaas van aardewerk met libellen.
Vase en poterie Art Nouveau aux libellules.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 40 -
#276Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#93August Hellemans“Tijgers”. Een bronzen groep op marmeren sokkel.
"Tigres". Groupe en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 58 cm x 16 cm x 22 cmEstimate: € 250 / 400 -
#408Een Chinese kaligrafieset in etui.
Un ensemble de calligraphie chinoise dans un étui.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#24F. Brouneaux“Hooimijten”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Meule de foin". Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 16,5 cm x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Pieter Jalhea Furnius“Het vergaren van kennis uit de menselijke levensloop”. Gravure naar Joannes Stradanus. Ed. Hiëronymus Cock omstr. 1570. Uitgesneden.
"Collecter les connaissances du parcours de la vie humaine". Gravure d'après Joannes Stradanus. Éd. Hieronymus Cock, vers 1570. Découpé.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#386Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.
Une tapisserie en laine d'Amérique du Sud.No longer availableDim. 116 x 74 cmEstimate: € 35 / 45 -
#26Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50

