#570Léo Ferré.Period: 1916-1993
Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
Fourteen long-playing records. Editions from the time.Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#569Tabriz
Een handgeknoopt Iraans tapijt met Toranj design. Gemerkt, genummerd met certificaat.
A hand-knotted Iranian carpet with Toranj design. Marked, numbered with certificate. -
#145
Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
A round lantern in Louis XVI style. -
#371AMC
Een art-deco vaas gemerkt AMC. gedecoreerd met Chinese figuren.
An art-deco vase marked AMC, decorated with Chinese figures. -
#475
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.08 ct. and onyx. -
#492Charles Dubois
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
#259Alexandre TielensPeriod: 1868-1959
“Nice”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
#154
‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#354
“Modernistisch landschap bij ochtendgloren”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
"Modernist landscape at dawn". Oil on panel. Signed unclearly. -
#288Saint-Marie Faïences de Moustiers
Een Frans aardewerken dekselvaas met dierlijk, figuratief en floraal decor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A French earthenware covered vase with animal, figurative, and floral decoration. On a wooden base. Marked at the bottom. -
#403
Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
A large Chinese baluster vase with a blue and gray floral decoration and two dragon-shaped ears. On a wooden base. Some craquelure on the back. -
#434Émile Louis Foubert
“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
"Nude portrait." A lot of 2 drawings on paper. Signed at the bottom EM Foubert '80.