#466
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 310 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#247Guerin
Een vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
#614
Drie strombusschelpen, waarbij één gemonteerd als lampje.
#518
Een staande Quan Yin van gepolychromeerd hout.
Un Guan Yin debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#583
Een Zuid-Ethiopische waterkruik met kamelenleer. Omo-Vallei.
#252Van der Borght
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage aux saules têtards . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Een oude houten pop met slaapoogjes.
#297Schmid
Een houten schouwpendule met handgeschilderd bloemendecor. Zwartgelakt.
Cheminée en bois à décor floral peint à la main. Laqué noir.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 50/70 -
#28
Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.
#620Val St. lambert
Een grote vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. Onderaan gemerkt. Zeer lichte randschade.
#497
Grote Chinese porseleinen vaas met een Imari decor.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor Imari.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 120/200 -
#42
Een deels geëmailleerd Russisch messingen reisicoontje.
Une icône de voyage en laiton russe partiellement émaillée.No longer availableDim. 5,5 x 5,5 cmEstimate: € 60/80