Similar lots by type
-
#348Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65 / 75 -
#218Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.
Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650 / 800 -
#411Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#217“Jonge clown”. Een beeld van meersoortig marmer.
“Jeune clown”. Sculpture en marbre de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 750 / 900 -
#237Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.
Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.No longer availableDim. h: 33 Ø: 32 cmEstimate: € 320 / 380 -
#14Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#269Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf
Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.No longer availableDim. 75 x 51 cmEstimate: € 420 / 480 -
#4Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#38Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#47“Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.
"Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#268Een vaas van groen glaspasta, versierd met een een vliegend hert op een tak van rood koper.
Un vase en pâte de verre verte, décorée d'un cerf sur une branche en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#278Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#410Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#371Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#402Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#414MitterteichEen koffieservies van Beiers porselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, twaalf kopjes met ondertasjes en vijftien borden. We voegen er een extra melkkannetje en een driedelig theestel van blauw en wit porselein aan toe.
Service à café de Bavière à décor doré comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, douze tasses et soucoupes et quinze assiettes. Nous ajoutons un pot à lait supplémentaire et une garniture à thé 3 pièces en porcelaine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#407Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#297Royal Doulton“Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9Wawel, PolandEen koffieservies, bestaande uit koffiepot, een suikerpot, een roomkannetje en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un crémier et six tasses et soucoupes. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#341Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#347Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#413Limoges, FranceEen servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.
Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#361Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#368Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#249Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Uil”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Hibou". Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 49,5 x 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#324Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 101 cmEstimate: € 50 / 80 -
#95Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee kleine diamanten en een centrale saffier van ± 0,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de deux petits diamants en un saphir central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#230Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#123“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 260 -
#338Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.
Une paire de chandeliers en bois gris, style renaissance.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#400Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Edgard Heirman“Oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Récolte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#390A. Laenen“Sluis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
"Ecluse". Huile sur panneau. Signé et daté '64.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160 / 180 -
#139F.X. de BeukelaerEen paar reclameaffiches voor Elixir d’Anvers. Eén gedateerd 1898 en in mahoniehouten lijst.
Deux affiches publicitaires pour Elixir d'Anvers. Une est datée 1898 et dans un cadre acajou.No longer availableDim. ± 65 x 45 cmEstimate: € 60 / 100

