Similar lots by type
-
#319
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#581
Een grote moderne vaas van rood glas.
Un grand vase moderne en verre rouge.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 160/180 -
#203Val Saint Lambert
Een vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#381Cenedese, Murano, Venetië
Drie eenden van gekleurd en ruw geschuurd glas. Onderaan gemerkt.
Trois canards en verre sablé coloré. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 24, 27 & 33 cmEstimate: € 70/100 -
#5Val Saint-Lambert
Een driehoekige schaal in deels blauw kristal.
Plat triangulaire en cristal en partie bleu.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 45/55 -
#348
Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.
Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.No longer availableDim. H:3-23cmEstimate: € 40/50 -
#577
Een moderne ronde vaas van meerkleurig glas.
Un vase rond moderne en verre multicolore.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#208Val Saint Lambert
Een schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60/80 -
#308
Een vaas van groen en kleurloos glas met reliëfdecor van bloemen.
Vase en verre vert et incolore à décor en relief de fleurs.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 40/50 -
#242Frans Steens
“Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.
"Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 96 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#173Val Saint-Lambert
Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry
Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/240 -
#567
Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.
Vase en verre polychrome de style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#25Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#201
Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.
Un grand lot de verres composé de huit petits et huit grands verres à vin, six coupes à champagne, six verres à liqueur et douze verres à sherry. Le tout avec un beau décor floral en relief.No longer availableDim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#167Delvaux
Een handtas in toile de cuir en taupekleurig leder. (Gebruikssporen).
Un sac à main en toile de cuir et cuir couleur taupe (traces d'utilisation).No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 380/450 -
#576
Een moderne vitrinekast met gebogen glazen en vier schappen.
Une vitrine moderne avec verre bombé et quatre étagères.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 40/60 -
#387Bihl, Czechoslovakia
Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#330Swarovski Lourdes
Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#631H.L. Becker
Een oude metalen apothekers weegschaal.
Une ancienne balance de pharmacie en métal.No longer availableDim. 18 x 42 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#344
Drie verschillende smeedijzeren wijnrekjes voor zes en voor acht flessen.
Trois différentes étagères à vin pour six et pour huit bouteilles.No longer availableDim. H:40-50cmEstimate: € 30/40 -
#523Goebel, West-Germany
“Entenmüterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 197/1. Gesigneerd door de decorateur. Onder stolpje met muziekdoosje.
"Entenmüterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 197/1. Signé par le décorateur. Sous cloche avec boîte à musique.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35/50 -
#223Val Saint Lambert
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une coupe design en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. h:19cmEstimate: € 25/35 -
#89Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Naam op de verso.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Nom au verso.No longer availableDim. 54 cm x 65 cmEstimate: € 80/100 -
#106
Een grote tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes.No longer availableDim. 200 x 120 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#257
Een pendule met open werk in glazen kastje op houten voetstuk.
Une pendule de cheminée squelette dans une vitrine en verre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/150 -
#533Goebel, Germany
“Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/75