Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.
Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.

Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.

Pendule murale autrichienne au décor d’un paysage imprimé. Poids manquent.
Online only
SKU: 2006180108.
Category: Klok.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #110

    Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.

    Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 70
  • #145

    Een klokkenmannetje van polychroom gietijzer in de vorm van een burgerman met wandelstok. Enkele manco’s.

    Bonhomme à la pendule en fonte polychrome en forme d’un bourgeois à la canne. Quelques manquants.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.

    Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 73 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #174

    Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.

    Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #281
    V. Tsepov

    “Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #233

    Een fragment tapisserie, vermoedelijk de bekleding van de zitting van een stoel, met een mythologische scène versierd. XVIIde eeuw en recenter vergroot en opgespannen op een houten raam.

    Fragment de tapisserie, probablement pour la couverture d’une siège, représentant une scène mythologique. XVIIe siècle, récemment élargie et mise sur un cadre en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #229
    Hutschenreuter Solb, Bavaria

    Een serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.

    Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #105
    Batenburg

    “Dik-Dik”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Dik-Dik”. Statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #61

    Een balustervaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.

    Un vase balustre en faïence de Delft, décor fleuri polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 240
  • #199

    Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.

    Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 90 / 100
  • #205
    Le Patriote Illustré

    Een groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.

    Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 400 / 500
  • #302

    “Haemispherum...”. Een serie van vijf gravures, met de hand ingekleurd en één afwijkende door Valk en Schenk te Amsterdam. Heruitgave van de hemelkaarten van Andreas Cellarius, oospronkelijk uitgegeven door jansenius in 1660.

    ”Haemispherum”. Une série de cinq eaux-fortes, mises en couleurs à la main, une est légèrement différente et par Valk et Schenk à Amsterdam.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #333
    Antoinette Le Breton
    Period: 1888-1954

    “Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.

    “Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 93 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #167

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More