#675
Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerde versieringen.
#493
Een paar meisjeshoofden van Afrikaans ivoor.
#615
Chinese godheid van gebeeldhouwd hout.
Une divinité chinoise en bois sculpté.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#261
Een zevendelig bureaustel van zwart marmer. Tijdperk art deco.
#274H. Marinus
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée 1836. A été retoilée.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#5
#177
#530
Een handgeknoopt wollen karpet.
#495
Lot obligaties.
Un lot d’obligations.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#299Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#669
Een antieke pot van aardewerk. Twee scheuren van rand tot buik.
#653
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400