Other lots in this auction
-
#761Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé, partiellement de couleur mauve dans la masse. Pas de marque présente.No longer availableDim. h 20,5 cmEstimate: € 80/120 -
#453
Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50/70 -
#263
Een kleine glazen halllantaarn versierd met bloemen.
Une petite lanterne de vestibule en verre décoration de fleurs.No longer availableDim. glas l: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#518
Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#233
Een taartschep van zilver met lemmet van verguld metaal en een lepeltje en vorkje van zilver. In originele doos.
Une pelle à tarte en argent à lame en métal doré et une cuillère et une fourchette en argent. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#243
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#545Hy Dognon à Saujon
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/120 -
#538
Een flesvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Schilfer aan de rand.
Un petit vase bouteille en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de plantes. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#274H. Marinus
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée 1836. A été retoilée.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#743Staffordshire
Twee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Deux groupes en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 12 & 21 cmEstimate: € 50/70 -
#718
Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#330
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400/600