#329Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#349Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#694KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#679GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#389Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#659TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#644ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#382Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#405Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#339Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
Tapis d’Orient ancien en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 204 x 136 cmEstimate: € 100 / 120 -
#619BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#662HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#714BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#342Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#712Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#334Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#482Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#780Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#462Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#654GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60 / 100
#631Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Ibo, Nigeria.
#522“Landschap met burcht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Paysage au château”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 93 x 122 cmEstimate: € 100 / 150 -
#639Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
#42“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#181Carl Milles“Hollandse boterkarnster”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“La baratteuse hollandaise”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 550 / 600 -
#736Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#767Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
#374Lode TaeymansPeriod: 1874 - 1937“Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
#109“Classicistische schetsen”. Potlood op papier. Draagt een atelierstempel A. Van Maasdijk.
“Croquis classiques”. Crayon sur papier. Porte un cachet d’atelier: A. Van Maasdijk.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#741Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100 / 160 -
#294“Stilleven met fles”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Voorman.
“Nature morte avec bouteille”. Huile sur panneau. Porte une signature: Voorman.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 150 / 200