Similar lots by type
-
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
Deux petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 193 x 130 & 133 x 114 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
Tapis persan ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 293 cmEstimate: € 200 / 240 -
#405Mori & AfghanTwee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 143 x 122 & 169 x 131 cmEstimate: € 60 / 80 -
#311Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.
Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. te metenEstimate: € 100 / 120 -
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#395“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 203 x 130 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140 / 180 -
#305Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#595Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 204 cmEstimate: € 120 / 200 -
#350Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#385Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#732Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 172 x 93 cmEstimate: € 50 / 70 -
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100 / 180 -
#594Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220 / 300 -
#111Een lot zilver waaronder zeven lepeltjes, twee taartscheppen en een vork en lepel met Belgische keuren. Delheid ± 1850.
Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.No longer availableDim. 357,17 gEstimate: € 180 / 220 -
#7Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#285HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220 -
#598WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#639Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 256 cmEstimate: € 200 / 240 -
#616KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150 / 180 -
#345Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#497Een paar langhalsvaasjes van Kutaniporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases à col en porcelaine de Kutani. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#571“Winters landschap”. Een plaquette van meerkleurig porselein met een handgeschilderd decor.
"Paysage hivernal". Une plaquette en porcelaine polychrome avec un décor peint à la main.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 260 / 300 -
#756Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Georgianstijl breakfront boekenkast van eikenhout. Onderaan vier paneeldeuren, bovenaan vier beglaasde deuren.
Biobliothèque dite breakfront de style Georgian en chêne. A deux corps, le dessous ouvre par quatre portes pleines, le dessus par quatre portes vitrées.No longer availableDim. H. 198, B. 183, D. 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#265Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#123Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40 / 60 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#258Een wapenschildbord van porselein met op het plat een wapenschild geflankeerd door een leeuw en een paard, daaronder de tekst: “Sola virtus invictis”. Op de vleugel vier maal een dubbele L en daartussen kleine bloemen tussen twee concentrische banen in blauw en goud. XVIIIe eeuw.
Assiette armoriée en porcelaine. Large écusson flanqué d’un lion et d’un cheval au dessus du texte “Sola virtus invictis”. Aile à quatre L doubles et quatre petits bouquets entre deux cercles concentriques en bleu et or. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#19Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Etang dans le bois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#17Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 60 / 80

