#242Een vaas met kobaltblauw en gouden bloemendecor, Krautheim Selb Bavaria.
#158Een Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
#153YastikEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#185Een Oosterse kelim van wol. Handgeweven.
An Oriental wool kilim. Handwoven.No longer availableOnline onlyDim. 168 x 113 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Een lot van een zwaard en een dolk, decoratief.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#111Een rode, met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen theepot. Onderaan gemerkt.
#234Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 133 x 200cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Negen verschillende zilveren kettingen met twee hangers. 925 en 835‰.
Nine different silver chains with two pendants. 925 and 835‰.No longer availableOnline onlyDim. 30 gEstimate: € 30 / 50 -
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
An oak side table.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 88 x 45cmEstimate: € 30 / 40