#72Een klassieke kamerlamp.
#210Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 77cmEstimate: € 25 / 50 -
#261Twee verschillende zilveren kettingen één hangers. 925 en 835‰.
#128Een porseleinen balustervaas. Decor van bloeiende rozenstruiken in kleur. Europees werk. Oren in de vorm van gestileerde katachtigen.
A porcelain baluster vase. Decoration of blooming rose bushes in color. European work. Handles in the shape of stylized felines.No longer availableOnline onlyDim. H. 55 cmEstimate: € 25 / 40 -
#112BergenEen polychroom art-deco vaas, gemerkt Bergen en genummerd 814/2.
A polychrome Art Deco vase, marked Bergen and numbered 814/2.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122Een decanter van tin en kristal.
#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#93‘La vierge de la passion’, een icoon met certificaat.
'The Virgin of the Passion', an icon with a certificate.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x b 16.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#97Val Saint LambertEen kristallen coupe. Onderaan gemerkt en met label. Schilfer aan de voet.