Other lots in this auction
-
#25BieriEen 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.
Une montre en or jaune 18 ct. Sans bracelet.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 150 / 200 -
#13Een grote granieten vijzel met stamper.
Un grand mortier avec pilon en granite.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Een gevarieerd lot XIXe eeuwse drukblokken voor postkaarten.
Un lot varié de blocs à impression pour cartes postales du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#47Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.
Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. VS2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct VS2.No longer availableDim. 8,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#285Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 950 / 1100 -
#353Een ceremoniële bijl van ijzer en hout, bekleed met slangenvel. Songye, D. R. Congo.
Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 70 / 80 -
#404Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#283Pendule van groen marmer met zamakken figuur.
Une pendule en marbre vert et figures en régule.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#261“Grachtengezicht in Nederland”. Olieverf op doek.
”Vue de canal au Pays Bas”. Huile sur toile.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,25 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 13.66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300

