#415
Twee verschillende karpetten.
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
#275
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#822
#125
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#695
Een Indisch wollen karpetje.
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#665
#535
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#675
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
Un tapis Perse en laine noué à la main avec un décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 350 X 253 cmEstimate: € 200/300
#476
Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
#263
#449
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#366
Een sobere armstoel met rieten zit.
Fauteuil sobre à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
#522
“Zonnebloemen”. Aquarel op, papier. Gemonogrammeerd.
”Tournesols”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#646
#596
#214
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 85 cmEstimate: € 200/240 -
#641
Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
#584
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Lam et une mention: Paris Septembre.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 400/500