#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#275Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#695Een Indisch wollen karpetje.
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#255Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#415Twee verschillende karpetten.
#555Een Oosters wollen tapijt.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 123 x 80 cmEstimate: € 30 / 50
#47Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.
Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#698“Le Sire de Framboisy”. Een bronzen kandelaar. Op zwart marmeren voetstuk.
”Le Sire de Framboisy”. Un chandelier en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#214“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#749Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
#526Hollands sterkabinet van gefineerd notenhout. XVIIIde eeuw. Letsels en slijtage.
Un cabinet hollandais en bois de placage de noyer. XVIIIième siècle. Dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 500 / 1000 -
#571Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decorkostbaarheden in reliëf. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoeten.
Deux vases en porcelaine de Chine avec une décoration d’objets précieux en relief. XIXième siècle. Montés en lampes.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#741Twee metalen doosjes, het ene met een olifant.
Deux boîtes en métal, dont une avec un décor d’éléphant.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#516Een sober eikenhouten bureau met telkens een deurtje in de blokken en met drie laden onder het blad. Medio XXe eeuw.
Un bureau sobre en chêne avec une porte dans chaque bloc et trois tiroirs sous la tablette. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 147 x 85 cmEstimate: € 100 / 150