#755Een rechthoekig en drie ronde bordjes van Imariporselein. Enkele kleine schilfers, één volledig gerestaureerd.
Quatre assiettes en porcelaine Imari, dont une assiette rectangulaire et trois assiettes rondes. Quelques éclats. Une assiette complètement restaurée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches op een gele fond met bloemen en versierd met twee hertenkoppen in reliëf. Met sokkel.
#803Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#338LladroMeisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille aux fleurs”. Une statue en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en albâtre et régule à la décoration d’un porte-drapeaux à côté de l’horloge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#253Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
#294MoschinoEen handtas van leder en stof.
Un sac à main en cuir et tissus.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#559“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek gemaroufleerd. Draagt een handtekening: Tang.
#549Emberechts“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#655Een lot van drie verschillende ruitvormige waterschaaltjes op voet, waarvan twee met een perzikendecor en één met lotusbloemen.
Un lot de trois coupelles à eau de formes losanges sur pieds, dont deux aux décors de pêches et une au décor de fleurs de lotus.No longer availableDim. l: 16,5 - 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#797Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 60 / 100