Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Oosters wollen bidkleed.
Beloutj

Een Oosters wollen bidkleed.

Un tapis de prière d’Orient en laine.
Dim. 92 x 136 cm
SKU: 2509180456.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #456
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #488

    Paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.

    Une paire de vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune. Travail Chinois.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #795

    Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.

    Une carpette Bochara en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #739
    Vincennes, France

    twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.

    Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #258

    Diana van brons met marmeren sokkel. Art deco periode

    ”Diane en bronze et socle en marbre. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. 24 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #759

    Twee verschillende Westminsterklokken.

    Deux pendules Westminster différentes.
    No longer available
    Dim. b: 75 & 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #206

    Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.

    Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.
    No longer available
    Dim. b: 188 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #768

    Een lot van drie verschillende schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors.

    Un lot de trois petits plats différents en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors de paysages.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #638

    Snuffbottle van hoorn en ivoor. Versierd met een waterlandschap en met Lao Tse in een tuin. China, omstreeks 1900.

    Flacon en corne et ivoire. Décoration de paysage fluvial et Lao Tse dans un jardin.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een sober gebeeldhouwd violontafeltje.

    Une table violon sobre sculptée.
    No longer available
    Dim. 90 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #647

    “Kabuki-acteur”. Een okimono van gesculpteerd ivoor met roterend hoofdje. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Acteur Kabuki”. Okimono en ivoire avec tête tournante. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #299

    “Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.

    ”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More