Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Oosters wollen bidkleed.
Beloutj

Een Oosters wollen bidkleed.

Un tapis de prière d’Orient en laine.
Dim. 92 x 136 cm
SKU: 2509180456.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #456
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #755

    Een rechthoekig en drie ronde bordjes van Imariporselein. Enkele kleine schilfers, één volledig gerestaureerd.

    Quatre assiettes en porcelaine Imari, dont une assiette rectangulaire et trois assiettes rondes. Quelques éclats. Une assiette complètement restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Een vaas van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches op een gele fond met bloemen en versierd met twee hertenkoppen in reliëf. Met sokkel.

    Un vase en porcelaine de Chine au décor de personnages en cartouche sur un fond jaune et fleurs et décoration de deux têtes de cerfs en relief. Avec un socle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #803

    Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.

    Paire de candélabres d’église en laiton. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #338
    Lladro

    Meisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Jeune fille aux fleurs”. Une statue en porcelaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241

    Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Une pendule de cheminée en albâtre et régule à la décoration d’un porte-drapeaux à côté de l’horloge.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #253

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #294
    Moschino

    Een handtas van leder en stof.

    Un sac à main en cuir et tissus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #535

    Een Chinees flesvaasje van bruin porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase bouteille de Chine en porcelaine brune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #559

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek gemaroufleerd. Draagt een handtekening: Tang.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte la signature: Tang.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #549
    Emberechts

    “Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #655

    Een lot van drie verschillende ruitvormige waterschaaltjes op voet, waarvan twee met een perzikendecor en één met lotusbloemen.

    Un lot de trois coupelles à eau de formes losanges sur pieds, dont deux aux décors de pêches et une au décor de fleurs de lotus.
    No longer available
    Dim. l: 16,5 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #797

    Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.

    Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More