#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#96Een lot van drie koperen kandelaars.
A lot of three copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#54‘Meisje met gans’, een Lladro beeldje.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#66Een biljet van 5 Yuan d.d. 1936 in plexi.
#105Een meerkleurige Satsuma vaas.
#37Een set van twee Satsuma eieren op houten sokkeltje.
A set of two Satsuma eggs on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 5 / 10 -
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
#45Wellner en WMFEen 47-delig verzilverd bestek bestaande uit 11 messen gemerkt WMF, 12 vorken, 12 soeplepels en 12 koffielepels gemerkt Wellner.
A 47-piece silver-plated cutlery set consisting of 11 knives marked WMF, 12 forks, 12 soup spoons, and 12 coffee spoons marked Wellner.No longer availableOnline onlyDim. l 24 cmEstimate: € 20 / 30