Similar lots by type
-
#396Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
Un tapis ancien en laine Mori Yomud noué à la main.No longer availableDim. 220 x 118 cmEstimate: € 50 / 70 -
#486Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 60 / 100 -
#556Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60 / 100 -
#496Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150 / 200 -
#506Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 100 / 180 -
#436Drie handgeknoopte tapijten.
Trois tapis noués à la main.No longer availableDim. 145x92cm188x128cm294x194cmEstimate: € 35 / 45 -
#521Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200 / 300 -
#646BeloutchDrie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Trois tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 135 x 77; 144 x 81 & 165 x 90 cmEstimate: € 30 / 50 -
#426Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 160 x 112 cmEstimate: € 50 / 60 -
#386Een zeldzaam handgeknoopt geitenwollen nomandenkarpetje.
Un rare tapis nomande en laine de chèvre noué à la main.No longer availableDim. 125 x 82 cmEstimate: € 40 / 45 -
#596GhoumTwee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.No longer availableDim. 97 x 60 & 75 x 126 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376BeloutchEen handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 135 x 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#476HititEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 264 x 205 cmEstimate: € 60 / 100 -
#446Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
Lot de deux sacs à dos de chameau en laine noués à la main et un sac à dos d'âne.No longer availableDim. 129 x 51; 123 x 61 & 96 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406BidjarTwee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Deux tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 158 x 105 & 208 x 124 cmEstimate: € 35 / 45 -
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#621Daum, FranceEen schaal met een dolfijn van kleurloos glas. Gemerkt.
Un bol avec un dauphin en verre incolore. Marqué.No longer availableDim. H:9cmEstimate: € 100 / 120 -
#413Drie diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een vis.
Trois assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'un poisson.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#296Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#48Val Saint LambertEen drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
Un drageoir et un vase en cristal doublé vert et taillé. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 15 -25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#493“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h:Estimate: € 60 / 80 -
#118Een grote en vier kleinere zilveren schotels met gegraveerde decors. 800‰. 1156 g en 1489 g.
Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.No longer availableDim. Ø: 34 & 20 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#210Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 2,10 ct.No longer availableDim. 6,17 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#26Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#402“Zeehond”. Een bronzen beeldje.
"Phoque". Une statuette en bronze.No longer availableDim. l: 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#522M. De Jongh“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120 / 180 -
#471Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
Un bouddha japonais en bois finement sculpté dans un cabinet.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 240 / 280 -
#662Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 50 / 70

