Similar lots by type
-
#476Hitit
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 264 x 205 cmEstimate: € 60/100 -
#386
Een zeldzaam handgeknoopt geitenwollen nomandenkarpetje.
Un rare tapis nomande en laine de chèvre noué à la main.No longer availableDim. 125 x 82 cmEstimate: € 40/45 -
#646Beloutch
Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Trois tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 135 x 77; 144 x 81 & 165 x 90 cmEstimate: € 30/50 -
#596Ghoum
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.No longer availableDim. 97 x 60 & 75 x 126 cmEstimate: € 100/120 -
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200/300 -
#406Bidjar
Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Deux tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 158 x 105 & 208 x 124 cmEstimate: € 35/45 -
#396
Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
Un tapis ancien en laine Mori Yomud noué à la main.No longer availableDim. 220 x 118 cmEstimate: € 50/70 -
#496
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200 -
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 160 x 112 cmEstimate: € 50/60 -
#416
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 40/60 -
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60/100 -
#486
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 60/100 -
#436
Drie handgeknoopte tapijten.
Trois tapis noués à la main.No longer availableDim. 145x92cm188x128cm294x194cmEstimate: € 35/45 -
#376Beloutch
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 135 x 98 cmEstimate: € 50/60 -
#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
Lot de deux sacs à dos de chameau en laine noués à la main et un sac à dos d'âne.No longer availableDim. 129 x 51; 123 x 61 & 96 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#506
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 100/180
Other lots in this auction
-
#367
Een lot van Vier stuks XVIIIe eeuws tin met een Lodewijk XVI doosje met guirlandes, een gemonogrameerde drinkbeker, een koffiepot en een zeldzaam ziekenkannetje met eikeltjes aan de klep.
Lot de quatre pièces en étain XVIIIe comprenant une boîte Louis XVI à guirlandes, une tasse à boire monogrammée, une cafetière et un rare pichet de malade avec des glands sur le couvercle.No longer availableDim. h: 9 - 23 cmEstimate: € 65/80 -
#90
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en een centrale smaragd van +- 0,30ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,45 ct et d'une émeraude centrale de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 500/600 -
#592Carol Eytinge
“Cranes in flight”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 132/500.
Grues en vol. Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 132/500.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#268
Een reeks van vier XVIIe eeuwse tegels van gepolychromeerd aardewerk.
Suite de quatre carreaux en faïence polychrome du XVIIe siècle.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 120/140 -
#631
Een paar Chinese koperen vazen, versierd met twee banden met cloisonnédecors.
Une paire de vases chinois en laiton, ornés de deux bandes à motifs cloisonnés.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#217
“De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.
"Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.No longer availableDim. H:54cmEstimate: € 80/100 -
#651
Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.
Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.No longer availableDim. l: 43 & 28 cmEstimate: € 60/100 -
#130
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met diamanten en diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants et de diamants baguettes, un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650/750 -
#409
“Oude man”. Een antiek Chinees handwerkje van zijde en papier.
"Vieil homme". Un ancien ouvrage chinois de soie et de papier.No longer availableDim. 27 x 11 cmEstimate: € 25/35 -
#557
Een klein Chinees juwelenkabinetje met jade plaquettes. Inclusief slotje en sleuteltje
Une petite armoire à bijoux chinoise avec des plaques de jade. Comprend une serrure et une clé.No longer availableDim. H:18cmEstimate: € 60/80 -
#467
“De hand van Rodin”. Een gipsen beeld naar de bekende voorstelling.
"La Main de Rodin". Une statue en plâtre d'après l’oeuvre bien connue.No longer availableDim. H:26cmEstimate: € 120/160 -
#495
Een voorsnijvork en-mes van zilver en vermeil. 800‰ in originele doos. We voegen er een verzilverd metalen suikerstrooier aan toe.
Fourchette et couteau à découper en argent et vermeil. 800‰ en boîte d'origine. On y ajoute un sucrier en métal argenté.No longer availableDim. 159,30 gEstimate: € 80/120