#275Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#695Een Indisch wollen karpetje.
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#255Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#415Twee verschillende karpetten.
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#534Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine nouée à la main.No longer availableDim. 205 x 155 cmEstimate: € 50 / 80
#31“Garibaldi”. Groep van polychroom porselein.
”Garibaldi.” Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#77Galef & Son, New YorkEen .45 vuursteen handvuurwapen voor zwart kruit. Onklaar gemaakt.
Une arme à feu .45 pour poudre noir. Inutilisable.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#325Een ééndeursvitrine van gefineerd hout, versierd met marquetterie. Een lade boven de deur en met marmeren blad.
Une vitrine à une porte en bois de placage et marqueterie. Avec une tablette en marbre et un tiroir au dessus de la porte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376Een bankje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Un petit banc en noyer sculpté, style Louis XV, avec un revêtement en velours rouge.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#400Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.
#506Eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl.
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale peervormige saffier van ± 1,28 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de forme poire de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#23Val Saint-LambertEen drageoir van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#421“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Goede staat met stofwikkel. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Tekeningen A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Goede staat met stofwikkel. Evenals 6 diverse werken m.b.t. Antwerpen.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Bon état avec jaquette. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Dessins A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Bon état avec jaquette. Ainsi que 6 autres livres traitant d’Anvers.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#127DelvauxEen wit lederen handtas met linnen beschermingstas.
”Vue sur les dunes” & “Vue sur le lac”. Deux peintures, tout deux signées.No longer availableDim. 28 x 38 cm cmEstimate: € 60 / 100