#415
Twee verschillende karpetten.
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#275
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#675
#695
Een Indisch wollen karpetje.
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#125
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#535
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#822
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
#395
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux carpettes différentes en laine noué à la main.No longer availableDim. 143 x 78 & 173 x 116 cmEstimate: € 3à/40
#333
Een goudweegschaaltje in houten etui. Compleet met alle gewichtjes.
Une balance pour or dans un étui en bois. Complet avec les poids.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#101Capodimonte
“Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.
”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#2
#694
Een Russische icoon met Drie-Heiligenvoorstelling. XIXe eeuw.
Une icône Russe représentant la Sainte Trinité. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 120/200 -
#212
#551Ernest Chiwaridzo
“Consoling the baby”. Sculptuur in steatite. Herkomst: Gallery Dieleman. Met certificaat.
”Consoling the baby”. Une sculpture en stéatite. Provenance: Gallery Dieleman. Avec certificat.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 100/140 -
#401
Een halssnoer van verschillende kleuren fluorite met zilveren slot.
#498
#699
‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
#717
Drie bordjes van blauw en wit aardewerk. Delft XIXde eeuw.
Trois assiettes en faïence bleue et blanche. Delft, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#427
Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...No longer availableEstimate: € 40/60