#316Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#266Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
#366BelouchEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#656GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
#196Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
#66Een handgeknoopte wollen loper.
#824Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#126HamadanWollen loper. Handgeknoopt.
#96Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Liebig ChromosEen volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300 / 400 -
#296Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#256Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.No longer availableDim. 152 x 105 & 133 x 78 cmEstimate: € 40 / 60
#572“Damesstudie”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une dame”. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#149Theodore Rousseau“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Maison au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#731Een lot van vier miniatuurauto’s:- “Citroën DS 19”. Dinky Toys No. 24C.- “Triumph Herald”. Dinky Toys No. 189- “Simca Chambord”. Dinky Toys No. 24K. Eén bandje manco.- “Aston Martin DB4”. Corgi Toys No. 218.
Lot de quatre voitures miniatures:- “Citroën DS 19”. Dinky Toys No. 24C.- “Triumph Herald”. Dinky Toys No. 189- “Simca Chambord”. Dinky Toys No. 24K. Un pneu manque.- “Aston Martin DB4”. Corgi Toys No. 218.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#144MuranoEen glazen coupe uit de jaren zestig. Gemerkt met label.
#331Een doofpot van rood koper. Vermoedelijk XVIIe eeuw.
Etouffoir en cuivre rouge. Probablement XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#53Een vaas van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf.
#524Paule PiaPeriod: °1920“Nothing human”. Gemengde techniek op plexi. Gesigneerd.
“Nothing human”. Technique mixte sur Plexiglas. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#211Noblet, Paris en A.Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.
#660Een Afrikaanse reliekschrijn met schedels en schelpen. Bakota, Gabon.
#487Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
#310Drie hangertjes van 18 karaats geel goud in de vorm van een hartjes.
#320Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400