#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
#356GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#755Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#136Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#146YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
Très grand tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 549 x 366 cmEstimate: € 200a / 400
#550GuatemalaEen halssnoer van 925 ‰ zilver met de symbolen van het land.
Collier en argent 925‰ aux symboles du pays.No longer availableDim. 60,74 gEstimate: € 60 / 100 -
#298Een tinnen dekseldoosje in de vorm van een schildpad op een marmeren sokkel.
Boîte couverte en étain en forme de tortue sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#404Luchter van polychroom hout.
#167SchierholzEen paar siercoupes van deels verguld porselein met een meerkleurig decor van bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Paire de coupes décoratives en porcelaine partiellement dorée à décor polychrome de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#375Een ronde mahoniehouten tilttoptafel op centrale poot.
#211“Boogschutter”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 650 / 750 -
#113Val Saint Lambert StudioTwee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#526Een ovale mahoniehouten tafel met vier gedraaide poten met vernauwingen. Vier extra poten en drie verlengstukken. Louis-Philippe.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés aux étranglements. Quatre pieds supplémentaires pour supporter trois allonges. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#282Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 100 / 120