#276Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#726Karachi JaidarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#466Een klein zijden karpetje.
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486Een klein karpetje van zijde.
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120 / 200
#464Vier verschillende kleine vaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele beschadigingen en restauraties.
#13Handspiegel van gedreven koper met geslepen glas. Omstreeks 1900.
Miroir à main en cuivre repoussé et verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#101“Dame met windhonden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gesigneerd ‘Esther’. Italiaans werk.
“Dame et lévriers”. Groupe de porcelaine polychrome. Signé ‘Esther’. Travail italien.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#740Een kristallen vaas.
Vase allongé en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#66Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis III-stijl.
Un fauteuil en noyer sculpté style Louis III.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#363MuranoEen hondje van geblazen blauw glas en een geslepen kristallen asbak. Sommerso, rood en geel gekleurd. Gemerkt.
Un lot de faïence polychrome, comprenant un plat, une verseuse Nimy, deux vases tchèques et deux jardinières belges.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#700Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.
#137SBS SolingenEen bestek van deels verguld metaal. Compleet voor twaalf personen met serveerbestekken. In koffer.
Un couvert pour douze personnes en métal partiellement doré. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#760Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.
#694Val St. LambertEen vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50