#96Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#176Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#143Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#206GoumPerzisch wollen tapijt met een gestileerd tuinmotief. Handgeknoopt.
#78Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#223Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#769LilihanOosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#756Een Chinees wollen tapijt met een drakenmotief.
Tapis de Chine en laine au motif de dragon.No longer availableDim. 240 x 180 cmEstimate: € 80 / 120
#325Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
#417Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
#90Een paar 18 karaats van wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct. Prikkers vernieuwd.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct. Clous remplacés.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 500 / 700 -
#20Een 14 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,33 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,33 ct.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 450 / 550 -
#275“Jongensportret”. Ovaal. XIXde eeuw naar de XVIIde eeuw.
“Portreet de garçon”. Ovale. XIXe siècle d’après un exemple du XVIIe.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#380Een lot van drie roestvrij stalen herenpolshorloge.
#491Een schotel van Chinees porselein met een famille-rosedecor van geisha’s. Onderaan gemerkt.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose de geisha. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#361Een lot porselein en aardewerk met een gedeelte Hutschenreuter borden en schotels van wit porselein met vergulde rand, een Japans theeservies, een kan van plateelwerk gemerkt Bergen, een vaasje, een schaaltje enz.
Lot de porcelaines et de faïences dont assiettes et plats Hutschenreuter en porcelaine blanche aux bordures dorées, un service à thé japonais, une verseuse en faïence de Bergen, un petit vase, un petit plat etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#222“Moeder met twee kinderen”. Olieverf op paneel. Begin XVIIIde eeuw.
“Mère et deux enfants”. Huile sur panneau. Début XVIIIe siècle.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 200 / 300