#516Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
#769LilihanOosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#206GoumPerzisch wollen tapijt met een gestileerd tuinmotief. Handgeknoopt.
#143Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#756Een Chinees wollen tapijt met een drakenmotief.
#223Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#96Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#78Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 100 cmEstimate: € 80 / 100
#394Twee oude parasols van wit en zwart kant.
#342Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978“Normandisch hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#97Een lot ivoor, bestaande uit een staande een een knielende vrouwenfiguur, een briefopener en een krokodil. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijnentanden aan toe. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires sculptés comprenant une femme agenouillée, un coupe papier et une crocodile. Ainsi que deux défenses de phacochère. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#42Frans Hens“Zichten op Antwerpen”. Vier etsen. Buiten de plaat gesigneerd.
#513Een gesculpteerde slagstand, versierd met dieren in reliëf. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw. Op houten staander.
Défense sculpté décorée d’animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#199Valentijn BingPeriod: 1812-1895“De openbare verkoop”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1849.
“La vente aux enchères publique”. Huile sur toile. Signée et datée 1849.No longer availableDim. 120 x 100 cmEstimate: € 25000 / 28000 -
#238Een lot van negen hoornvaasjes van verguld Brussels porselein in verschillende maten en uitvoeringen. Omstreeks 1900.
Lot de neuf cornets en porcelaine dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120