Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.

Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.

Tapis d’Orient en soie. Noué main.
SKU: 0812150176.
Category: Tapijt.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #176
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #516

    Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #769
    Lilihan

    Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 200 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206
    Goum

    Perzisch wollen tapijt met een gestileerd tuinmotief. Handgeknoopt.

    Tapis peran en laine au décor d’un jardin stylisé. Noué main.
    No longer available
    Dim. 360 x 275 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #143

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 105 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #756

    Een Chinees wollen tapijt met een drakenmotief.

    Tapis de Chine en laine au motif de dragon.
    No longer available
    Dim. 240 x 180 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 192 x 128 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 215 x 133 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #78

    Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 225 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #545

    Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #394

    Twee oude parasols van wit en zwart kant.

    Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    Een dekseldoosje van gedreven zilver in barokke stijl op vier pootjes, versierd met putti in reliëf. Binnenin met vermeil.

    Boîte couverte en argent repoussé de style baroque. Sur quatre pieds et décorée de putti en relief. L’intérieur en vermeil.
    No longer available
    Dim. ± 343 g
    Estimate: € 120 / 180
  • #156

    Een vierdelig zilveren koffie- en theestel in Engelse stijl met ivoren handvatten. De tuiten in de vorm van vogelkop. 800 ‰. Belgische keuren, omstreeks 1900. 1930 g bruto.

    Service à café et à thé quatre pièces en argent de style anglais. Anses en ivoire, becs en forme de têtes d’oiseaux. Poinçons belges, 800‰. Vers 1900. 1930 g brut.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #342
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Normandisch hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme et des vaches en Normandie”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #97

    Een lot ivoor, bestaande uit een staande een een knielende vrouwenfiguur, een briefopener en een krokodil. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijnentanden aan toe. Eerste helft XXste eeuw.

    Lot d’ivoires sculptés comprenant une femme agenouillée, un coupe papier et une crocodile. Ainsi que deux défenses de phacochère. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #42
    Frans Hens

    “Zichten op Antwerpen”. Vier etsen. Buiten de plaat gesigneerd.

    “Vues d’Anvers”. Quatre eaux-fortes. Signées hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #614
    L. Ad Cock

    “Zittende vrouwenfiguur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Femme assise”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #513

    Een gesculpteerde slagstand, versierd met dieren in reliëf. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw. Op houten staander.

    Défense sculpté décorée d’animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #199
    Valentijn Bing
    Period: 1812-1895

    “De openbare verkoop”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1849.

    “La vente aux enchères publique”. Huile sur toile. Signée et datée 1849.
    No longer available
    Dim. 120 x 100 cm
    Estimate: € 25000 / 28000
  • #655

    Een wandklok van gedeeltelijk zwart gelakt hout en versierd met een gedrukt landschapsdecor. Omstreeks 1850. Duits werk.

    Pendule murale en bois partiellement laquée noir et décorée d’un paysage imprimé. Allemagne, vers 1850.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #238

    Een lot van negen hoornvaasjes van verguld Brussels porselein in verschillende maten en uitvoeringen. Omstreeks 1900.

    Lot de neuf cornets en porcelaine dorée. Bruxelles, vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More