Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant

Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.

An Eastern wooden marionette in the shape of an elephant.
Dim. h 17 x l 25 cm
SKU: 2609230411.
Categories: Beeld, Hout, Speelgoed, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #555

    Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.

    A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.
    No longer available
    Dim. 170 x 103 x 52cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.

    A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.
    No longer available
    Dim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 g
    Estimate: € 35 / 45
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #265

    Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    A solid oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 118 x 165 x 60cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #205

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.

    A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #543

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.
    No longer available
    Dim. 232 x 179 x 59cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #329

    “Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.

    "A baby at baptism". A painting, oil on metal. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 28cm
    Estimate: € 25 / 75
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689
    Frank Van Bommel

    ‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.

    "Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.

    A glass display case on wheels with a black frame. 4 shelves.
    No longer available
    Dim. 190 x 52 x 100cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #15

    Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.

    A large lot of glass and crystal liqueur glasses in various shapes and sizes. 95 pieces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #110

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. en diamand baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.49 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #313
    Cassin

    Een lot van 3 blauwe porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 blue porcelain quail figurines. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 11cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #482
    JW

    “Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.

    "Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #49

    “Atlas Van der Hagen”. Een gravure op papier. Opschrift “ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... in lucem edita à CAROLO ALLARD”.

    "Atlas Van der Hagen". An engraving on paper. Inscription "ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... published by CAROLUS ALLARD".
    No longer available
    Dim. 49 x 58cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #331

    Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.

    A rectangular and a round presentation mirror, both marked Radango, as well as a mirror plateau with curved legs and an embellished edge (damage to mirror glass). All made of silver-plated metal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #295

    Een set van 7 art deco stijl glazen met vergulde rand en bol aan de voet.

    A set of 7 Art Deco style glasses with gilded rim and ball at the foot.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #605

    Een massief eikenhouten tafel met 2 verlengstukken.

    A solid oak table with 2 extensions.
    No longer available
    Dim. 77 x 200 x 81cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More