Similar lots by type
-
#456Sarouck Mir
Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.
Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 300 x 192 cmEstimate: € 180/240 -
#316
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 50/80 -
#86
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 40/60 -
#824
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#296
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#256
Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.No longer availableDim. 152 x 105 & 133 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
Liebig Chromos
Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#656Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Tapis persan en soie et laine. Noué main.No longer availableDim. 226 x 145 cmEstimate: € 200/300 -
#66
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#266
Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.No longer availableDim. 198 x 85 & 190 x 82 cmEstimate: € 20/30 -
#196
Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
Tapis en soie noué main. Usures.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 200/240 -
#126Hamadan
Wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 88 cmEstimate: € 30/40 -
#366Belouch
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#398
Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#153
“Moeder met kroost”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt van Volkstedt - Rudolstadt. We voegen er een herderinnetje van Sitzendorf aan toe.
Mère et ses gosses. Statuette en porcelaine polychrome. Marque de Volkstedt-Rudolstadt sous la base. Nous joignons une statuette d’une bergère et son mouton à la marque de Sitzendorf.No longer availableDim. h: 15 & 18 cmEstimate: € 60/80 -
#12
“Watervallen te Coo”. Olieverf op paneel.
“Cascades de Coo”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#389
Een reproductie naar en werk van Klombeck.
Reproduction d’un tableaux par Johann Bernhard Klombeck.No longer availableDim. 71 x 92 cmEstimate: € 80/120 -
#515Citizen
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#252
“Heidezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile marouflée. Illisiblement signée.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#644
Een lot Belgisch Thulin aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vaasjes, een kannetje, een schaaltje en een coupe.
Lot de faïences Thulin belges comprenant cinq vases décoratifs, un plat, une coupe et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#816
Een ovale spiegel van verguld hout in empirestijl.
Miroir ovale à cadre doré. Style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#200
Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800/2000 -
#573
Gesculpteerde slagtand versierd met een rij olifantjes. Klein letsel.
Défense sculpté formant une queue de petits éléphants. Petit dégât.No longer availableDim. L. ± 80 cmEstimate: € 200/300 -
#682
“Paardenkoets”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening
“Calèche aux chevaux”. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#697Dinky Toys
“Maserati 2000 Sport”. Een miniatuurauto. No. 22A.
“Maserati 2000 Sport”. Voiture miniature. N° 22A.No longer availableEstimate: € 30/40