#582Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.
#590Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.
#307Estée LauderEen grote factice voor het parfum ‘White linen’.
#73Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#284Een blauw glazen milieu-de-table op verzilverd metalen voet.
#431Een vaas van rood muranoglas met gouden inclusies.
#349Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#405Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.
Représentation avec des scènes de la vie de Krishna. Une peinture sur verre au dos. Signée.No longer availableDim. 60 x 80Estimate: € 180 / 240
#686Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.
Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.No longer availableDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#578Beeldje steengoed naar de T’angdynastie.
#448Twee bronzen Boeddhahoofden.
#247Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een grote dekselterrine, twee vazen en twee schenkkannen.
#419Twee steendrukken met illustraties Edgar Degas uit ‘La maison Tellier’ van Guy de Maupassant. Genummerd 250 op 350 exemplaren. Ed. Ambroise Vollard à Paris.
Deux lithographies avec illustrations d'Edgar Degas tirées de La maison Tellier de Guy de Maupassant. Numérotées 250 sur 350 exemplaires. Ed. Ambroise Vollard à Paris.No longer availableDim. 21 x 25 & 26 x 19,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#190Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,48 ct. EVVS1.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 2,48 ct. EVVS1.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#303Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
#514Tchokwé beeld van een moeder met kind versierd met kleine schelpjes. DRC.
#204Een verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl.
Un trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220