Similar lots by type
-
#608
Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.No longer availableDim. 164 x 95 cmEstimate: € 100/120 -
#626
Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.
Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 94 x 125 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#616
Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#792
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 200/240 -
#598
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100/160 -
#606
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100/160 -
#798
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/50 -
#787
Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.
Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 80/120 -
#399
Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.
Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#802
Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650/750 -
#601
Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.
Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.No longer availableDim. h: 230 x 140 x 57 cmEstimate: € 200/240 -
#176
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#799
Een houten kuipstoeltje.
Une chaise baquet en bois.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 35/45 -
#404
Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.
Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#803
Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#597
Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.No longer availableDim. 134 x 96 cmEstimate: € 120/200 -
#221
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200/240 -
#797
Een gietijzeren tafelpoot.
Un pied de table en fonte.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30/40 -
#398
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.
Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#402
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.
Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#394
Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.
Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#596
Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200/260 -
#794
Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120/200 -
#780
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#571
Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk meet een Chinees decor van een bloeiende theeboom en een vaas. Gewafelde rand en bloementuilen op de vleugel, naar Qinglong voorbeeld. Oude restauratie aan de vleugel. XVIIIde eeuw en een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.
Grand plat en faïence de Delft à décor chinois d’un arbre à thé en fleurs et d’un vase. Aile rainurée aux bouquets de fleurs sur l’aile, d’après les exemples de Qinglong. Ancienne restauration à l’aile. XVIIIe siècle. Ainsi qu’un grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 300/400 -
#157
Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/600 -
#646
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250/350 -
#504
Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.
Deux fauteuils en noyer, style Régence.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 80/100 -
#716
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#453
Drie voorstellingen van Vishnu op Garuda van gesculpteerd hardhout.
Trois représentations en bois dur sculpté, Vishnu sur Garuda.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#624
Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#695
Drie gebeeldhouwde stoelen en een armstoel in renaissancestijl met gecanneerde rug en zit.
Trois chaises et un fauteuil sculptés, style Renaissance, les dos et sièges cannés.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40/50 -
#443
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein gemonteerd als olielamp.
Un vase en porcelaine de Chine bleue et blanche montée en pied de lampe.No longer availableDim. h 38,5 cmEstimate: € 40/50 -
#657
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160/200 -
#137
“Johannes de evangelist”. Een gebeeldhouwd heiligenbeeld met hangconsole.
”Jean L'Evangéliste”. Une statue de Saint sculptée, avec console.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180/240 -
#366
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
Une petite armoire à une porte à un tiroir au dessus.No longer availableDim. 92 x 60 x 43 cmEstimate: € 30/40