Other lots in this auction
-
#69Jacobus Dispo
Uitgestrekt landschap. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#361
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#396
Een ronde piëdestal in Lodewijk XVI-stijl met rond marmeren blad.
Un piédestal rond, style Louis XVI, à tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 60 / 80 -
#683
Concentrische ballen op statief, gedragen door een Chinese wijze. Chinees werk, eerste helft van de XXste eeuw.
Des boules concentriques sur statif, portés par un sage chinois. Travail chinois, première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#659Bernard Relecom
“Volk op de pier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
”Du monde sur la jetée”. Huile sur toile. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#274Gorey
Een triptiekje in Lodewijk XV-stijl met drie landschappen op paneel. Allen gesigneerd.
Un triptyque style Louis XV à trois paysages sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#97
Een paar porseleinen balustervazen in de geest van Sèvres, gedecoreerd met twee meerkleurige vrouwenportretten in een met goud omzoomde cartouche en op groene achtergrond. Eén gerestaureerd aan de voet.
Une paire de vases balustre dans l’esprit de Sèvres, décorées de deux portraits de femmes polychromes sur cartouches avec encadrement dorés et sur fond vert.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162Berten Colier
“Landschap met molen en hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de meules de foin et moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#90
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een fancy diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500 -
#534Reno
“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400 / 600 -
#570
“Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Vieil homme”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80 / 100