#496KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 282 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#426Een oude vierkante houten bak.
Bac carré ancien en bois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#662Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.
#157Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#695Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#663Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
#223Atelier-Edition8 luxe-albums/cassettes met Duitse postzegels met eerste-dag-stempels, telkens met verklarende folder en afbeelding van diverse andere ontwerpen. 1995-2002.
8 albums et cassettes de luxe contenant des timbres postes allemands aux cachets premier jour, chaque fois avec un dépliant explicatif et les représentations des autres dessins non retenus. 1995-2002.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#239Mahoniehouten commode met vier grote en twee kleine laden.
#17Een lot van zes laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. 2 met randschilfer.
Un lot de six assiettes, décors peints à la main et rebords dorés. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
Un lot de cinq pièces d’ivoire, travail africain. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60