#706Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#605Zero Halliburton
Een licht grijze mini aktetas van aluminium.
#426
Een oude vierkante houten bak.
Bac carré ancien en bois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#515Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
#229
Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
#205
Bracelet rivière en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 14,86 gEstimate: € 3200/3400 -
#110
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’aigue-marine taillée en briolette ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 900/1000 -
#139
“Damesportret”. Olieverf op doek. Met monogram M.O.S. (?). Einde XIXde eeuw. Herstelling.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Monogramme M.O.S. (?). Fin XIXème siècle. Réparation.No longer availableDim. 82 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#65Epice
#591
Een gestileerd hoofd van wit marmer.
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
#336
Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
Paire de fauteuils sobres en chêne.No longer availableDim. H: 112 cmEstimate: € 40/60