Similar lots by type
-
#101
Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 400/600 -
#207
Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
Un service en argent 800 ‰ à motif Louis XV, comprenant 11 grandes cuillères, 12 petites cuillères, 15 petites fourchettes et douze grandes fourchettes. Marque Delheid.No longer availableDim. 2725 g brutEstimate: € 1300/1600 -
#173
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit 27 koffielepels, 11 kleine lepels, 18 grote lepels, 14 kleine vorken, 18 grote vorken, 23 kleine messen en 16 grote messen. Gemerkt van Delheid. We voegen er een verzilverde pollepel met hetzelfde motief aan toe. Gewicht zonder messen.
Un service à couverts en argent 800 ‰, comprenant 27 cuillères à café, 11 petites cuillères, 18 grandes cuillères, 14 petites fourchettes, 18 grandes fourchettes, 20 petits couteaux et 14 grands couteaux. Marque Delheid. Nous ajoutons une louche au motif semblable. Poids sans couteaux.No longer availableDim. 3965 g brutEstimate: € 1500/2000 -
#418
Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.
Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60/100 -
#228
Een zilveren bestek met Lodewijk XVI-motief, bestaande uit 24 koffielepeltjes en 1 wat afwijkende, 21 dessertlepels, 25 lepels en 1 wat afwijkende, 22 kleine vorken en 24 grote vorken, 1 pollepel. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
Un service à couverts au motif Louis XVI, comprenant 24 cuillères à café et une dépareillée, 22 petites cuillères, 26 cuillères, 22 petites fourchettes et 21 grandes fourchettes. Poids sans couteaux.No longer availableDim. 6600 g brutEstimate: € 2400/3000 -
#253
Een lot bestek waarvan de handvaten zilver zijn. Bestaande uit taartscheppen, serveerbestekken, strooilepels, drie suikertangen en zes dessertvorkjes. 21 stuks. Met diverse keuren. Duitsland. Frankrijk.
Un lot de couverts aux manches en argent comprenant des pelles à tarte, couverts de service, cuillères, trois pinces à sucre et six fourchettes à dessert. 21 pièces. Poinçons différents. Allemagne et France.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#688
Een driedelig kaststel van kobaltblauw en verguld aardewerk met meerkleurige romantische decors.
Une garniture de cheminée en faïence bleu Cobalt et dorée, décors romantiques.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#335
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Une bague en or jaune 18 ct, décoration filigranée et sertie d’une ambre.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 400/500 -
#553
Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#642
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#635
Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#739Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995
“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 30/50 -
#49Mennings
“Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.
”Vache”. Huile sur panneau. Porte une signature: Munnings.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400/500 -
#383
Een set kanonnen voor maquettes.
Un ensemble de canons pour maquettes.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#353
Een Chinese porseleinen schotel met een roestrood decor.
Un plat en porcelaine de Chine, décor rouille rouge.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40/60 -
#302Alex Van Cuyck
“Zimmerplein te Lier, ten tijden van de vissershaven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Place Zimmer à Lier à l’époque du port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200